Инфо » Услуги , /
Просмотров:1015 » Автор: ClubStyle

Магнитные сепараторы Железоотделитель Использование в производстве

Опубликовано: 03.11.2012, 17:16
Магнитные сепараторы  Железоотделитель  Использование в производствеМагнітні сепаратори. Залізовідділювачі.
Використання у виробництві. Залізовідділювачі. Використання магнітних властивостей У процесі виробництва різних продуктів не виключено попадання в них металевих частинок. Це може бути як металева стружка, утворювалися в результаті амортизації обладнання, так і частини виробничої лінії, що потрапляють в продукт з різних причин. У будь-якому випадку необхідно використовувати залізовідділювачі або магнітний сепаратор. Вони дозволяють розділяти різні матеріали, використовуючи їх магнітні властивості. Таким чином, вдається відділити будь-які види металів (навіть нержавіючу сталь і кольорові метали) від інших матеріалів. Залізовідділювачі може бути використаний як окремий елемент, так і в якості складової виробничої лінії.
Магнітні сепаратори. Відділення магнітних фракцій Магнітні сепаратори активно застосовують у пакувальному виробництві. Їх використання гарантує, що кінцевий продукт (особливо це актуально для продуктів харчування) не буде містити в собі металевих елементів, що може негативно позначитися на іміджі виробника і завдати істотної шкоди кінцевому користувачеві. На даний момент на ринку пропонуються різноманітні магнітні сепаратори. Вони відрізняються як своїм характеристиками, так і вартістю.

http://www.universalupak.com/magnitnye-separatory.html Москва

Магнітні сепаратори. Загальна інформація Магнітні сепаратори - це технологічні пристрої, що застосовуються для поділу всіляких матеріалів, посредствам відмінності їх магнітної сприйнятливості. При цьому використовується зміна поведінки (гравітаційна складова) матеріалів у магнітному полі пристрої. Магнітні сепаратори змінюють траєкторію руху матеріалів під дією магнітного поля. Тим самим витягуються небажані фракції, які негативно впливають на якість продукту, що випускається, а також можуть призвести до поломки іншого обладнання. Магнітні сепаратори мають простий, ефективний і надійний механізм.

Такі апарати створюють в робочому просторі магнітне поле, завдяки якому на виході представляється можливість отримати продукт, очищений від небажаних домішок. Слід зазначити, що вони представлені різними типами, які відрізняються по функціоналу, за типом перероблюваної сировини й потужності магнітного поля. Часто магнітні сепаратори застосовуються в металургійної, скляної, харчової, хімічної та інших промисловостях, що дозволяє продовжувати термін експлуатації виробничого обладнання та підвищувати якість кінцевої продукції. Залізовіддільники електромагнітні
 
Сучасні залізовідділювачі представлені різними типами і конструкціями. В основному залізовідділювачі, має компактні розміри, що дозволяє впроваджувати його в технологічну лінію без змін. Дане обладнання володіє високими магнітними характеристиками, що забезпечують надійну роботу устаткування. Ми запропонуємо вам залізовідділювачі, який дозволить значно економити на витратах пов'язаних з його експлуатацією. Вибрати кращий залізовідділювачі для вашого виробництва вам допоможе компанія Універсал Сервіс. Ми пропонуємо найрізноманітніше пакувальне обладнання за прийнятними цінами. Ви зможете придбати залізовідділювачі, в точності відповідний вашим запитам. Наші менеджери готові допомогти вам у цьому, вони дадуть відповідь на всі ваші запитання, підберуть апарат під задані умови виробництва.

 

Модуль не активизирован (module is not installed)