Инфо » Инфо , /
Просмотров:1040 » Автор: Daizy

Экодом - дом-мечта!

Опубликовано: 24.12.2012, 17:31
Экодом - дом-мечта!



Экодом - це будинок, в якому радикально, тобто багаторазово, скорочено споживання природних ресурсів і утворення відходів та який:

- Сприятливо впливає на здоров'я проживаючих у ньому людей,
- Безпосередньо завдає мінімальної шкоди навколишньому ландшафту,
- Опосередковано завдає мінімальної шкоди природному середовищу.
З цього визначення випливає, що екобудинок, це зокрема енергоефективний будинок, оскільки енергія у всіх її видах, будь то електрику чи якесь паливо, це один з видів природних ресурсів, при видобутку, транспортуванні, використанні якого наноситься великий, шкода навколишньому середовищу .

В доме должны быть экологические и экономные устройства, позволяющие готовить. Поэтому Вам просто необходимо купить соковыжималку braun, которая отвечает всем нормам экологических требований.
купить соковыжималку braun



Іншим інтенсивно споживаним в будинку ресурсом є вода. Водою екобудинок забезпечується з індивідуального або колективного джерела (великі водопровідні мережі неекологічних), при цьому ступінь очищення води повинна бути різна, залежно від категорії її використання (питна, помивочной, і т.д.). У Екодома стічні води очищаються як мінімум до тієї міри, коли їх можна використовувати для поливу. Тверді відходи при необхідності попередньо дезінтегруються і пресуються і розкладаються по різних кошиках для подальшого використання їх як вторинної сировини. Тим самим відходи як би зникають у своєму первісному якості. Всі органічні відходи в Екодома, в тому числі фекальні, переробляються в компост. Помітно скорочується в Екодома і викид в атмосферу забрудненого повітря. Внутрішнє оздоблення та інтер'єри виконуються в будинку з перевірених, безпечних для здоров'я матеріалів, мінімізується або виключається використання в побуті небезпечних токсичних речовин.

Теги: Экодом
 

Модуль не активизирован (module is not installed)