Инфо » Услуги , /
Просмотров:1074 » Автор: ClubStyle

Вибір весільного плаття

Опубликовано: 06.01.2013, 21:13
Вибір весільного платтяВибір весільного плаття по своєму смаку - непроста справа, яка потребує достатнього терпіння. У кожному місті є салони весільних суконь, наповнені товаром на будь-який смак. Ваше завдання - знайти саме те плаття, яке підійде вам краще, ніж дівиці з рекламної фотографії. Але просто відвідати всі наявні в місті ательє недостатньо - потрібно точно визначити, який образ ви хочете створити. Полегшити процедуру пошуку допоможуть деякі рекомендації.

Відразу визначте бюджет - яку суму ви можете витратити на
весільні сукні у Львові і приміряйте тільки ті, ціна яких не спустошить ваш гаманець.

Перш ніж відправитися в салон весільної моди перегорніть спеціалізовані каталоги, журнали та Інтернет-галереї, щоб мати вірні уявлення про весільній моді. Таким чином процес вибору весільного вбрання буде прискорений, а пошук відповідного салону краси займе менше часу.

Вислухайте думку продавця. За святковим одягом до нього напевно приходило вже кілька десятків наречених, тому він вірно визначить, який саме фасон весільного плаття вам потрібен. Навіть якщо його варіант не відповідає вашим планам - все ж приміряйте його - можливо, ваша думка зміниться.

Перш ніж відвідати цей або той салон весільної моди, дізнайтеся про нього побільше. Діапазон цін, графік роботи, система знижок, розміри - володіння даною інформацією заощадить ваш дорогоцінний час.

Сукня краще вибирати в будній день, так як у вихідні весільні сукні вибирає досить чимала кількість майбутніх наречених, і вам доведеться стояти в черзі, а консультанти не зможуть приділити вам достатньо часу. На всяк випадок прихопіть в салон рекламний проспект з РАГСу - він служить свого роду перепусткою в деякі з весільних салонів. Врахуйте, що в деяких салонах за примірку сукні стягується певна сума.

Прослідкуйте, щоб в день вибору весільного наряду ви були одягнені в той же білизну і ту ж взуття, яка буде в день весілля - так ви убережетеся від помилок, пов'язаних з фасоном плаття і висотою каблука. Не слід інтенсивно фарбуватися - під час примірки косметика може забруднити сукню.

Аксесуари купуйте в тому ж салоні, що й сукня - отримаєте хорошу знижку. Замовляйте наряд не пізніше, ніж за три тижні до торжества. А ще довіртеся народної мудрості - не вступайте в шлюб в травні місяці. Сподіваємося, наші поради допоможуть вам вибрати весільну одіж по смаку і фінансовим можливостям. Удачі!


 

Модуль не активизирован (module is not installed)