Инфо » Купить , ХАРЬКОВ
Просмотров:2501 » Автор: Daizy

Спецобувь

Опубликовано: 30.03.2012, 00:00
СпецобувьВ современных условиях труда значительному количеству предприятий необходима спецодежда. И речь идет не только о спецовках или робах. Униформа сотрудников отелей, охранных служб, химчистки и т.д. - все это разновидности спецодежды, даже в салоне красоты есть своя униформа, которую, как правило, работодатель покупает для своего персонала. И это не только делает условия труда безопасными, более того Вы делаете Ваших сотрудников узнаваемыми и, как результат - Вашу торговую марку, бренд. В некоторых случаях помимо спецодежды нужна и спецобувь www.ohranatruda.com.ua/index.php?categoryID=89 , которая предупреждает повреждения ног у персонала. Спецобувь поможет сделать многие работы значительно удобнее.Спеціальне взуття скорочено спецвзуття призначена для захисту ніг від небезпечних впливів.

За призначенням робоче взуття можна розділити на виробничу і формений,
хоч і так і інша забезпечує захист від загальних виробничих забруднень і кліматичних факторів.

Формений взуття більшою мірою підкреслює приналежність до певної професії.

Європейська спецвзуття Еккель
Виробнича взуття в залежності від умов роботи і агресивного середовища може мати крім захисту від загальних виробничих забруднень ОПЗ - і МБС, і КЩС, і цілим рядом інших захисних властивостей.

Взуття для роботи оберігає і захищає наші ноги від цілого ряду несприятливих факторів: термічних впливів, негативного впливу агресивних середовищ, порізів і проколів, попадання сторонніх предметів.
При необхідності взуття може бути укомплектована антипрокольной устілкою (металевої або легкої кевларовой) і міцним під носком захищає від удару (сучасним композитним або металевим).
Як на наочному прикладі спецвзуття Еккель (Франція) і Panda (Італія) при цьому без шкоди зовнішньому вигляду.

Імпортна робоче взуття
Як правило, передбачає дані опції в базовій комплектації відповідно до вимог до організації і безпеки праці прийнятими в Європі.

Європейська спецвзуття Panda
Крок за кроком до зручного взуття!
• Надійна і комфортна захист - для тих,
  хто вибирає роботу без ризику.

• Ідеальне взуття для роботи і не тільки.

• Чудові матеріали, привабливий дизайн.

• Бездоганні захисні властивості.

• Відмінне співвідношення ціна-якість.

Європейські стандарти безпеки
Високі технології і соціальна відповідальність.

Робоче взуття для професійного використання
Стандарт EN ISO 20347 Таке взуття відрізняється від захисної тим, що вона не має укріпленого підносить і не забезпечує захист від падаючих предметів і механічних впливів, при цьому маючи такі властивості: противоскользящая маслобензостойкая підошва, амортизація в області п'яти, антистатичні властивості, вологостійкий верх взуття.

Захисне взуття для професійного використання
Стандарт EN ISO 20345 Взуття бязательно повинна мати захист від падаючих предметів і пошкоджень, які можуть бути отримані в промисловій зоні. Оснащена укріпленим подноском, таке взуття забезпечує захист від механічних впливів до 200 Дж.

Демісезонний, зимова та літня - загальноприйнятий поділ по сезону шкарпетки або відповідно до умов її експлуатації за часом року.

За матеріалами, застосовуваним для виготовлення, спецвзуття класифікується в три основні групи:

 • Взуття шкіряне з натуральних шкіряних матеріалів і її замінників, в тому числі з текстильним верхом;

 • Взуття гумове і виготовлена ​​з пластику ПВХ (полівінілхлориду);

 • Взуття Валя і фетровий.

По конструкції верху і її висоті визначають наступні основні види: чоботи, черевики, напівчеревики і туфлі. Різновидами, яких є: унти, напівчоботи, чобітки, сандалі, капці і інше взуття, використовувана для роботи.

виробництво спецвзуття
Сучасне виробництво робочого взуття на сьогоднішній день значно зробило крок вперед. Цвяховий, клейовий і рантопрошівной методи відходять у минуле, проживши своє століття, а взуття литтєвого методу кріплення підошви все більше і більше набирає своїх шанувальників. У цьому немає нічого незвичайного, просто з часом ми знаходимо більш практичні рішення, в тому числі і для виробництва спецвзуття.

Сучасне виробництво робочої спецвзуття в Європі
Виробництво більш якісною і практичною продукції вимагає від взуттєвиків використання сучасних машин і устаткування: ливарні агрегати, преси, де практично всі процеси автоматизовані і знаходяться під контролем електронних систем управління. Навіть верх взуття, найменше схильний до значних змін, Готується сьогодні за допомогою напівавтоматичних ліній.

Віддамо належне і російським підприємствам, Яхтинг (Чебоксари), Артак (Кострома), Схід-Сервіс (Торжок), чия продукція користується заслуженою популярністю і завоювала довіру російського споживача. До речі технологічне обладнання даних підприємств на сьогоднішній день нітрохи не поступається європейським аналогам, а виробничі потужності дозволяють гнучко реагувати на сезонний попит, виконувати корпоративні замовлення з внесенням змін до базові моделі з огляду на специфічні особливості і побажання клієнтів.

У нашому асортименті представлена ​​практично вся спецвзуття, яка може знадобитися для виконання робіт в різних умовах, як кліматичних, так і спеціальних та там, де необхідна особлива захист.

Спецвзуття в асортименті

Комфортна робоче взуття від кращих вітчизняних та імпортних виробників для Вас в нашому каталозі. Сучасні методи кріплення підошви, якісні матеріали, великий вибір практичних і стильних моделей виготовлених в Європі виділяє наші пропозиції від інших постачальників.
 

Модуль не активизирован (module is not installed)