Инфо » Продать , ХАРЬКОВ
Просмотров:1035 » Автор: ClubStyle

Детские товары

Опубликовано: 29.08.2011, 00:02
Детские товарыДитячі ліжечка - меблі, що не можна вибирати, керуючись виключно колірними перевагами або дизайнерськими вишукуваннями. Це не журнальний столик і не крісло у вітальні. Дитяче ліжко - те місце, в якому ваша дитина буде проводити максимум часу, починаючи з самих перших днів свого життя. Ви зобов'язані приділити увагу двом найважливішим факторам - комфорту і безпеки. Пам'ятайте про те, що покидаючи дитячу кімнату, з вами повинна залишатися впевненість в тому, що ваше дитя захищене.

Перш ніж купить детскую кровать, познайомтеся з основними її різновидами і підберіть найоптимальніший варіант.

    
Класичні дитячі ліжечка

Конструкції на стійких ніжках без полозів, забезпечені однієї або подвійний відкидний стороною.

    
Дитячі ліжка трансформери

Приголомшливий варіант як для дитини, так і для батьків. Нехай товар щодо дорогий, проте його ціна виправдана на практиці. Такі меблі довговічна: ви можете придбати ложе для немовляти, яке з часом легко перетворюється в ліжко для більш дорослої дитини! Ліжечко дитяче стає меблями для підлітка без додаткових витрат!

    
Колиски

Класичний варіант дитячих меблів, оснащений полозами-гойдалками. Часто красиві балдахіни йдуть в комплекті до таких ліжечок - приголомшливий вигляд і незвичайна атмосфера для сну вашої дитини забезпечені.

    
Переносні ліжечка дитячі

Для любителів подорожей такий же незамінний атрибут, як і дитяча коляска тростину. Компактний і малогабаритна конструкція виручить непосидючих батьків у будь-яких обставин.

    
Манежі

Такі конструкції мають суцільними прозорими боковинами, відмінний варіант для тривожних батьків - ваш малюк завжди буде в полі зору.

Зверніть увагу на асортимент в нашому каталозі. Всі товари розміщені з докладним описом. Ви зможете дізнатися матеріал виготовлення, додатковий функціонал, розміри, виробника і деякі деталі безпеки. Ми пропонуємо вам товари виняткової якості, які прослужать вам довгий час!

 

Модуль не активизирован (module is not installed)