Инфо » Услуги , Киев
Просмотров:675 » Автор: ClubStyle

Система обігріву квартир та офісів

Опубликовано: 28.11.2011, 15:07
Система обігріву квартир та офісівПроблема збереження тепла в житлових приміщеннях і постійно зростаючі рахунки за опалення змушують споживачів шукати нові способи економії матеріальних та енергетичних ресурсів. Одним з найбільш привабливих варіантів організації недорогий та ефективної системи обігріву повітря є тепла підлога. Його можна використовувати і як головного джерела тепла, і в ролі додаткового обладнання для створення максимального комфортного мікроклімату в будинку або офісі. Покупцям, які хочуть купити теплый пол nexans http://yut.net.ua/index37.html, ми запропонуємо на вибір декілька типів систем. Найдешевше рішення - звичайна електрична тепло підлога. Вона володіє рядом вагомих переваг, але вже починає «здавати позиції» під тиском нових технологій. До їх числа належать, зокрема, системи інфрачервоного обігріву.

Суть подібного опалення полягає в тому, що після того, як джерело тепла згенерує потрібну кількість енергії, вона передається безпосередньо охолодженим предметів і людей у ​​приміщенні. Тобто, в процесі роботи інфрачервоний підлогу нагріває не повітря, а різні типи поверхонь в галузі опалення. Вироблене тепло поглинається одягом і шкірним покривом, тому людина постійно відчуває себе комфортно, і не буде мерзнути, навіть в найхолоднішу погоду. Втім, температуру повітря в приміщеннях інфрачервона тепла підлога також підвищує, але відбувається це не прямо, а за рахунок вторинного тепла, переданого нагрітими поверхнями.

Системи інфрачервоного випромінювання більш економічні і ефективні, ніж, скажімо, стандартний плівкова тепла підлога. Вони економлять на 20-30% більше електроенергії, можуть протягом тривалого періоду часу утримувати задану температуру, не протікають, мають найвищий запасом міцності. Якщо вийде з ладу окремий елемент системи, то відключиться лише пошкоджена секція, в той час як інші будуть працювати в звичайному режимі. Таким чином, купуючи такі теплі підлоги, ви можете бути впевнені, що у вашому будинку або квартирі буде завжди тепло, незалежно від тих чи інших зовнішніх факторів. Додамо також, що при необхідності, інфрачервоний обігрів може встановлюватися не тільки на підлогу, але і вбудовуватися в стіни або стелю.
 


 

Модуль не активизирован (module is not installed)