Инфо » Услуги , Киев
Просмотров:821 » Автор: ClubStyle

Стиральные машины Primus

Опубликовано: 17.10.2011, 22:45
Стиральные машины PrimusСтиральные машины Primus одні з самих надійних та довговічних на ринку професійного прального обладнання. Всі основні деталі машин (корпус, включаючи бічні панелі, барабан і т.д.) виготовляються з нержавіючої сталі, що забезпечує ефективний захист від корозії. На рамі змонтовано систему амортизаторів для ефективного поглинання вібрацій. Корпус підшипникового вузла має високу міцність, так як виготовляється суцільнолитим і не має зварних швів, які є концентраторами напружень. Значна відстань між опорами підшипників і добре збалансований сталевий вал покращують стабільність роботи і гарантують довговічність опори і самої машини.

Оборудования для прачечных http://stirka.kiev.ua/ обладнані мікропроцесорної системою управління з 9-ма стандартними програмами і додатково можливо сформувати ще 90 програм. Вільно програмовані мікропроцесори (програматори) Full і Easy Control дозволяють задати: температуру, тривалість прання, кількість полоскань і віджимань, рівень води, дозування миючих засобів, економні програми прання.

Для оптимізації витрат мийних засобів на пральних машинах для пралень PRIMUS (Бельгія) може бути встановлена ​​система точного дозування детергентів, керована мікропроцесором, що дозволяє зменшити витрату миючих засобів до необхідного рівня і збільшити термін служби білизни.


 

Модуль не активизирован (module is not installed)