Инфо » Инфо , Киев
Просмотров:1707 » Автор: ClubStyle

Навушники Monster Beats Solo

Опубликовано: 17.09.2011, 02:16
Навушники Monster Beats SoloНавушники Monster Beats Solo by Dr.Dre - це приклад об'єднаних зусиль американського репера Доктора Дре та інженерів провідної американської компанії з виробництва електроніки та акустики Monster Lab USA.

Комфортна, складна конструкція Solo Beats, ідеально підходить для людей, які ведуть активний спосіб життя, полегшує транспортування навушників і виключає можливість їх поломки. І в той же час ці висококласні навушники забезпечують настільки ж високоякісний звук, що і повнорозмірні Studio Beats. Поліпшений дизайн динаміка для точного відтворення звуку і чотирисмуговий кабель Monster Quadripole, що зменшує втрати сигналу незбалансованого звуку і чіткості, дозволяють насолоджуватися усіма відтінками наближеного до студійного звуку: глибокі баси, насичені середні й чисті високі тони. І що найголовніше - звук, який видають ці навушники, не менш красивий, ніж їх зовнішній вигляд.

Технологія ControlTalk і фірмовий мікрофон «Monster iSoniTalk ™» з вбудованою, в нього, кнопкою відповіді і прийому вхідних дзвінків, дозволять Вам без будь-яких незручностей відповідати на дзвінки під час прослуховування улюбленої музики.

Інноваційна технологія придушення зовнішнього шуму передасть Вам атмосферу живого концерту та драйву!
 

Модуль не активизирован (module is not installed)