Инфо » Услуги , Киев
Просмотров:705 » Автор: ClubStyle

Офісні перегородки

Опубликовано: 07.09.2011, 12:52
Офісні перегородкиНа сьогоднішній день в різних офісних і торгових центрах здійснюють поділу приміщень на сектори, використовуючи перегородки. Компанія Энерго-окна виготовляє і встановлює офісні перегородки в Києві та Броварах будь-якої складності, габаритів, використовуючи різний матеріал і заповнення.

Офісні перегородки з металопластику, в основному, використовуються при невеликих габаритах приміщення, їх висота, як правило, не повинна перевищувати 2,3 м для уникнення сильної вібрації конструкції при відкриванні-закриванні дверей. Основною перевагою металопластикових офісних перегородок є їх нижча ціна по відношенню до перегородок з алюмінію. Для виготовлення металопластикових перегородок ми використовуємо декілька видів профілю на будь-які переваги клієнтів: «Salamander» (Німеччина), «REHAU» (Німеччина), «ALM Plast» (України), «Windoff's» (України).

офісні перегородкіАлюмініевие офісні перегородки в Києві відрізняються своєю міцністю, довговічністю і вогнестійкістю. Їх можна використовувати при будь-яких габаритах приміщення. Перегородки з алюмінію широко застосовуються в різних торгових і розважальних центрах. У своєму роді вони практично незамінні завдяки своїй надійності і абсолютної стійкості до дій будь-яких зовнішніх чинників. Крім того вони не потребують будь-якого додаткового зовнішнього посилення. Також алюмінієві офісні перегородки володіють високою шумоізоляцією і мають багатий стильний вигляд. На сьогоднішній день перегородки з алюмінію - краще поєднання надійності та дизайну. Для виготовлення алюмінієвих перегородок наша компанія використовує якісний профіль різних виробників в залежності від габаритів, заповнення і переваг клієнта: «Rescara» (Туреччина), «Талісман» (України), «Зеніт» (України).

офісні перегородки як заповнення перегородок наша компанія пропонує широкий вибір матеріалів. Залежно від габаритів конструкції і переваг клієнта, отвори можуть заповнюватися склопакетами, подвійним або одинарним склом товщиною 4-6 мм, а також пластиковими сендвічпанелей в будь-якому кольорі. Скло може бути прозорим, тонованим, а також декорованим з нанесенням на нього контурних малюнків, написів і пр.
 

Модуль не активизирован (module is not installed)