Инфо » Услуги , Киев
Просмотров:712 » Автор:

Свадебные фейерверки

Опубликовано: 23.09.2011, 00:30
Свадебные фейерверкиВона мовчки усміхається. Їй важко дихати, бо здається, що щастя не буває так багато. Воно всередині і навколо неї. В її очах потопає рубіновий весільний феєрверк. Її плаття в тон цвітінню абрикос, її руку міцно тримає чоловік, сьогодні став її законним чоловіком.

Він завмер, спостерігаючи, як весільний салют розсипає по небу вогняні іскри. Повітря весняний і оксамитовий, ніколи раніше він не помічав, що природа при світлі феєрверків така чарівна. Він повернувся до своєї нареченої і тихо сказав: "Це наш з тобою весільний феєрверк, феєрверк почуттів, які будуть завжди палати так само яскраво і красиво".

Музичний салют продовжував заворожувати, гості стояли, не рухаючись, ніхто й подумати не міг, що ці ноти ніколи не будуть забуті. Гарячі серця, мерехтливі імена жениха і нареченої, що струмує вогненний водопад, іскристі вогненні колеса і фонтани ...

Дивовижне відчуття викликає феєричне небесне шоу в такт вашої улюбленої мелодії, наче невидимий художник розфарбовує небо химерними вогняними візерунками, барвисте різноманіття ефектів заворожує, і в небі запалюються серця, серця двох закоханих охочих розповісти всьому світу про своє кохання ...

Всі дівчата мріють, щоб їх весілля була особливою. Сто разів вони перебирали в голові сукні, ресторани, сади, квіти, музику, щоразу боячись помилитися, адже таке свято раз у житті!

І коли ви вже, нарешті, визначилися, прийшов час обрати весільний феєрверк. "Море спецефектів: написи, фонтани, фігури, вулкани, вогняні колеса, музичний салют ... Що краще??? А якщо це днем: метафан, фогі, денний димний феєрверк ... Голова йде обертом. Весільні феєрверки мають величезний асортимент, на чому зупинитися? А може зовсім відмовитися від весільного салюту, щоб уникнути ексцесів "?

Ні! Не здумайте! Свадебный фейерверк від компанії "ТД Ломакіна" - стануть одним з основних моментів вашого свята. По-перше, банальні салюти вам точно не загрожують, наші ідеї не повторюються, сценарій дії буде написаний спеціально для вашої пари. По-друге, наші весільні феєрверки та салюти не просто кількахвилинні різнокольорові вогники в небі, це ціле шоу, яке впишеться у вашу програму, не залежно від того, яке весілля ви запланували: гучну і пишну або романтичну і затишну.
Теги:
 

Модуль не активизирован (module is not installed)