Инфо » Услуги , Киев
Просмотров:678 » Автор: ClubStyle

Заправка картриджей

Опубликовано: 11.09.2011, 01:12
Заправка картриджейКілька слів про заправку картриджа. Як може здатися на перший погляд, заправка картриджів - це проста операції яку можна зробити вдома на кухні, або в офісі на робочому столі.
Так, дійсно, більшість картриджів можна заправити і на коліні, але результат такої заправки картриджів часто загрожує проблемами з якістю друку або виходом з ладу дорогого друкувального пристрою. Що ж стосується більш нової техніки, то заправка деяких картриджів взагалі не можлива без використання спеціального інструменту та обладнання. Що ж тоді робити? Купити новий? Це звичайно вихід, але витрати на друк будуть ой як далекі від бажаних. То чи є вихід? Так, вихід є. Як відомо кожною справою повинні займатися професіонали, і заправка картриджів не виняток.
Заправка картриджей - завдання для професіоналів.
Компанії, що займаються заправкою картриджів професійно, мають все необхідне обладнання і навички, необхідні для якісної заправки картриджів, їх діагностики і тестування.
На даний момент в нашій лабораторії по заправці картриджів є все необхідне технічне обладнання для якісної заправки картріджів і парк техніки дозволяє протестувати не менше 90% всіх існуючих картриджів для лазерної техніки. Ми виконуємо заправку монохромних і кольорових лазерних картриджів і надаємо гарантію на виконані роботи по заправці та відновленню.
Якість заправки картріджів.
Особлива увага приділяється питанню якості заправки картріджів. Після надходження картриджів в нашу лабораторію в обов'язковому порядку проводиться їх тестування для виявлення дефектів вузлів і деталей картриджа, що відповідають за якість відбитка, після чого картриджі віддаються для заправки або відновлення. Після заправки, картриджі тестуються і тільки після цього відвантажуються замовнику.

 

Модуль не активизирован (module is not installed)