Инфо » Услуги , Львов
Просмотров:792 » Автор: ClubStyle

Контактные линзы

Опубликовано: 17.10.2011, 22:30
Контактные линзы



Контактные линзы

Увійшовши в побут мільйонів людей, цей винахід якісно змінив їхнє життя. Однак, при всіх очевидних перевагах контактної корекції, носіння лінз має чимало серйозних нюансів, які можуть призвести до ускладнень із зором. Розглянемо основні переваги та недоліки.

    
Догляд
    
Всі контактні лінзи (крім одноденних) вимагають ретельного і регулярного догляду: після зняття з очей їх миють багатофункціональним розчином, укладають в контейнер, в якому попередньо міняють старий розчин на новий, і залишають на дезінфекцію.

    Носіння
    
Для непідготовленої людини процес носіння може здатися складним і травмонебезпечним, але для тих, хто давно має з ними справа - це звично, і робиться практично автоматично, як щоденне чищення зубів. Спочатку проблеми можуть виникнути у людей з рефлекторно закривається століттям, але й у них з досвідом все налагоджується.
Найзручнышими в цьому плані є контактные линзы Biomedics One Day 52 .     Вартість
    
Якщо розглядати гарні окуляри, зі стильною оправою і якісними лінзами - їх ціна не може бути низькою. Контактні лінзи, як правило, стоять на порядок дешевше, але вимагають регулярної заміни. Слід також врахувати, що контактна корекція увазі супутні витрати: розчин, контейнер (він використовується новий для кожної наступної пари лінз), пінцет.
    
Заміна
    
Залежно від терміну носіння, бувають одноденними, на місяць, три місяці, півроку і рік. Офтальмологи рекомендують віддавати перевагу контактні лінзи з меншим терміном носіння.
    
Потрібно пам'ятати, що враховується календарний час з моменту їх роздрукування лінз і першого одягання, а не кількість днів, яку ви фактично проносили.
    
Вплив на очі
    
Найважливішим і проблематичним питанням для тих, хто носить контактні лінзи, особливо не перший рік, є їх вплив на очі і зір в цілому. Так чи інакше, вони є чужорідним предметом, який не може не робити негативного впливу на очі. До таких дій відносяться подразнення слизової оболонки, печіння, сухість в очах, дискомфорт при моргання, пошкодження рогівки, занесення серйозних інфекцій.
    
Перевищення терміну використання лінз, як і неправильний догляд за ними, можуть стати причиною попадання в очі бактерій і виникнення інфекційних захворювань очей.

    
Щоб уникнути перерахованих проблем слід дотримуватися простих рекомендацій: ретельно мити руки перед зіткненням з лінзами, не переношують їх довше відведеного терміну, навіть якщо здається, що вони тиждень-другий ще будуть комфортні в експлуатації; навіть цілодобові лінзи знімати на ніч, а в ідеалі, знімати їх відразу після повернення додому; чергувати носіння з окулярами.
    
Не рекомендується використовувати хворіють застудою або грипом, які страждають від сезонної алергії. Вченими було доведено, що під час хвороби змінюється кількість слізної рідини, що підвищує ризик виникнення очних інфекцій.
    
Пошкодження
    
При знятті або миття контактних лінз досить просто їх порвати або зашкодити, особливо тонкі «дихаючі» моделі з високим відсотковим вмістом вологи. Дотримуватися обережності, в першу чергу, необхідно дівчатам з довгим манікюром - знімати, одягати, мити виключно подушечками пальців, уникаючи їх контакту з нігтями.
    
Куріння
    
Сигаретний дим, навіть якщо ви самі не курите, а перебуваєте в задимленому приміщенні, робить негативний вплив на лінзи - вони втрачають свої властивості і здатність тримати форму, а так само дим загрожує сухістю безпосередньо очам.
    
Активний спосіб життя
    
Контактні лінзи дозволяють займатися будь-якими видами спорту і вести активний спосіб життя тим, кому ще недавно перешкодою в цьому служили окуляри.
    
При відвідуванні басейну або будь-якого природного водоймища, щоб їх не змило водою, рекомендується не пірнати, або ж використовувати спеціальні плавальні захисні окуляри. Комбінація цих окулярів зі звичайними окулярами неможлива.
    
Працює з загальним зовнішнім виглядом
    
Не всяка оправа підходить під певну одяг; для відповідності стилів доводиться мати в арсеналі кілька пар окулярів. Для контактних лінз такої проблеми не існує, вони завжди поєднані з будь-яким зовнішнім виглядом, проте пар лінз у наявності так само може бути декілька: безбарвні і різних відтінків. Вони здатні кардинально змінити погляд і обличчя в цілому, але власникам темних очей значно важче домогтися зміни свого природного кольору - він прагне проступити через світліше забарвлення лінзи.
    
Бічний зір
    
Чим гірше зір, тим сильніше в окулярах буде помітний контраст між простором, дивись прямо за склом, і поза них. Тобто бічний зір не працює, залишаючи «очкарика» безпорадним: переходячи дорогу, необхідно повертати голову на всі боки, спускаючись сходами - нахилити голову вниз, щоб бачити, куди ступаєш. Кращі контактні лінзи ж дарують широкоформатний огляд, створюючи ефект повноцінного зору.
    
Зміна температур
    
Не чутливі до перепадів температур.
    
Косметика
    
Дівчатам, які користуються контактної корекцією, рекомендується використовувати спеціальні косметичні засоби, з позначками «для носять контактні лінзи» або «для чутливих очей» - вони не викличуть роздратування при попаданні в очі, і, в принципі, менше обсипається.
    
Їх завжди слід надягати ДО нанесення макіяжу, знімати - ДО видалення косметики, тільки в такому порядку.
    
Важливий нюанс - при носінні окулярів фарбуватися доводиться практично на дотик, без чіткості зображення, а в контактних лінзах макіяж наноситься вже при хорошому зорі.


Теги:
 

Модуль не активизирован (module is not installed)