Инфо » Ночные клубы , Львов
Просмотров:652 » Автор: ClubStyle

клуб Fashion Club

Опубликовано: 19.09.2011, 04:44
клуб Fashion ClubРесторан, Lounge bar, Night Club.
   Клуб розміщується в центрі міста Львова, перебувати на центральній вулиці, де зосереджені основні відомі пам'ятники архітектури і заклади преміум класу.
   Режим роботи - цілодобовий. З 23.00 в клубі, щовечора відбуваються дискотеки, вечірки, презентації та концерти. Також проходять різні за жанрами відео перегляди та презентації, (відео-проектор з екраном 2,5 на 3 метри, 6 сучасних плазм).
   Крім цього в закладі постійно відбуваються виступи професійних артистів «в живу». Клуб має найсучасніше обладнання для проведення таких виступів.
   Дизайн відрізняється модною салонної тенденцією: у колористиці закладу насичені, темні глибокі тони, оригінальні візерунки. Матеріал - м'якої текстури, на атмосферу впливає стильне освітлення - класика флорентійських люстр, в гаронічном поєднанні з сучасними формами - загалом останні ноу-хау ар - деко. Біля клубу є парковка на 20 паркувальних місць.
   Клуб співпрацює з всесвітньо відомим брендом Fashion TV, результатом співпраці стала вечірка, єдина вечірка за участю Fashion TV в західному регіоні.
   Площа ресторану становить:
   - Зал 175кв.м. що становить 100посадочних місць;
   - VIP веранда 160кв.м, що становить 95 посадочних місць;
   - Літня тераса 480кв.м, що становить 125 посадочних місць;
   - «Fashion Club» позиціонує себе як заклад преміум класу. Сементом нашого ринку є «золота молодь» і люди від 30 до 45 років, стильні та сучасні.
   Клуб вибирають для свого відпочинку VIP - гості м.Львова-Тіматі, Ксенія Собчак, група «Блестящие», Ілля Олейников, Богдан Бенюк, Дана Нейшенел, Comedy Club UA, Потап та Настя Каменських, Світлана Лобода, Олег Скрипка та ін
   У клубі розроблена система лояльності до відвідувачів, яка включає в себе дисконтну програму, анкетування, смс-розсилку, врахування бонусів. Ми володіємо базою контактів з номерами телефонів та іменами наших постійних клієнтів і гостей, яка постійно поповнюється та оновлюється.
 

Модуль не активизирован (module is not installed)