Инфо » Инфо , Мукачево
Просмотров:794 » Автор: ClubStyle

Мукачево

Опубликовано: 19.09.2011, 04:18
МукачевоМукачево - місто Закарпатській області. У Мукачеві знаходяться центральні органи Мукачівського району. Більшу частину району займає гірська місцевість.

На території району проживають представники 76 різних національностей, серед яких українці, угорці, словаки, росіяни, румуни, євреї, німці.

Мукачівський район - це найбільш цікавий район по своїй історії. Біля Мукачева знаходиться кельтський металургійний центр (другий за величиною в Європі), опідум-городище Галіш-Ловачка. Тут вироблялися монети, знайдено близько тисячі інструментів, майстерні (ювелірні, кузні), ножиці для стрижки овець, коси, зернотерки, мечі, ковадла, щити, млини, срібні монети.

Лісисті та малолюдні Карпати були ідеальним для побудови на їх території численних монастирів.

Сьогодні на території Мукачівського району є декілька монастирів: Мукачівський (жіночий православний), в якому була створена величезна бібліотека; Домбокський (жіночий православний), Ракошинський (чоловічий православний). Також в районі є дерев'яна церква в с. Вільховіца і стародавній католицький храм в Мукачево.

Перші оборонні укріплення з'явилися на території Мукачівщини в бронзовому столітті. Це були просто городища-гради, укріплені земляним валом - Галіш_Ловачка (Мукачево). Найбільш закінчену форму оборонної споруди представляють замки XI-XVII ст. На Закарпатті відомо 12 середньовічних замків, з них два в Мукачівському районі: Мукачево (XI ст.), Чинадієво (XV ст.).
 

Модуль не активизирован (module is not installed)