Инфо » Отели, гостиницы , ОДЕССА
Просмотров:764 » Автор: ClubStyle

Гостиница в Одессе

Опубликовано: 28.11.2011, 14:41
Гостиница в ОдессеКомфорт, затишок, дружня атмосфера ось чим приваблюють відвідувачів кращі готелі та готелі Одеси, які найчастіше розташовані в центрі і в більшості своїй вже давно мають статус європейського рівня і постійно підтверджують його у всьому.

Ресторани, розважальні заклади, готелі Одеси поступово переходять на нові рівні обслуговування.

І будь-то готель або готель, Одеса подбала про те, щоб усім її гостям було комфортно і затишно, надаючи послуги, що відповідають всім світовим стандартам. Саме високою якістю наданих послуг славляться готелі Одеси по всій Україні і не тільки.

До однієї з таких готелів Одеси, з послугами європейського рівня, належить і «МОЦАРТ-Готель». Він приваблює в першу чергу співвідношенням ціни і якості на надані послуги і звичайно ж своїм розташуванням. Чи не багато готелів і готелі м. Одеса розташовані так близько до найпрекраснішим пам'яток нашого міста.

Крім усього іншого гостиница в Одессе http://royalstreet.com.ua/ - «МОЦАРТ», може подарувати Вам атмосферу затишку і дружелюбності, дозволити відчути себе королем у своїх королівських покоях. А неповторний колорит Одеський, яким просякнута ця готель Одеси, не дасть вам забути її ще довго, наповнивши спогади від відпочинку у нашому місті самими позитивними емоціями.

І хоча розташований готель в центрі Одеси, дорога до моря не стане для вас проблемою. Це ще один плюс готелі - вона знаходиться в 20-ти хвилинах їзди від Аркадії, відомого всім центру не тільки денної, але і нічного життя міста, яким може похвалитися Одеса.

Але й це ще не все, справа в тому, що саме в Аркадії розташований затишний особняк і місце де збуваються мрії - клініка пластичної естетичної хірургії та косметології «Др. Моцарта ». Двері якої в будь-який час року широко відкриті для всіх.

Відвідайте наше місто і переконайтеся, що не дарма він носить ім'я Перлини біля моря. Найвеселіший місто Україна завжди радий прийняти вас в гості. А готелі та мотелі Одеси завжди раді стати справжнім домом для вас і ваших близьких.


 

Модуль не активизирован (module is not installed)