Инфо ► Що приготувати до 8 березня

Просмотров: 721 Автор: Daizy 12.08.2020, 16:44
Що приготувати до 8 березня

★ Смотри по теме ▼

Що приготувати до 8 березня

Ed Rush

. Инфо на клубном портале

Сценарій свята 8 березня для дітей дошкільного віку (4-6 років). Даний сценарій можна використовувати на ранку в дитячому саду. Необхідно, щоб заздалегідь діти підготували для своїх мам листівки та вироби, зроблені своїми руками. 

що приготувати до 8 березня Крім того, необхідно заздалегідь з дітьми вивчити вірші і пісню. Провідним варто заздалегідь підготувати костюми. Дійові особи: Принцеса (Вихователька). Сонечко (Мама-кого з дітей або інша вихователька). Сніжинка (Мама-кого з дітей або інша вихователька). Зайченя (Папа кого-небудь з дітей). Принцеса: Не хочу, не хочу відзначати свято 8 березня. Не хочу весну. Як добре було взимку: можна було кататися на санках, грати в сніжки. А що тепер? Калюжі і сльота. Сніжинка: Так, принцеса, ви абсолютно праві. Скоро сніг зовсім розтане, мій час піде. Діти більше не зможуть кататися з крижаних гірок, ліпити снігових баб. Це дуже, дуже сумно. Сонечко: Що ж Ви таке кажете? Сьогодні ми всі відзначаємо 8 березня. Сьогодні ми повинні вітати наших улюблених мам, бабусь, виховательок. У цьому мені допоможуть наші дітки. Давайте розповімо віршик, щоб переконати принцесу і сніжинку, що весна - це чудова пора, коли сонечко починає світити яскравіше і частіше, що навесні розпускаються красиві квіти і зеленіють дерева. Встає одна дитина, яка заздалегідь вивчив вірш. Як добре, що до нас прийшла весна, Травка зеленіє, сонечко блищить. Головний мамине свято відзначати поспішаємо. Встає інша дитина і читає вірш. Всіх ми поздоровляємо зі святом весни. І бажаємо мамам щастя від душі. Нехай цей день весняний зігріє нас теплом І багато-багато радості подарує в кожен будинок. Встає третя дитина і читає вірш. 8 березня - чудовий день. Всі жінки гідні поздоровлень. 

Ми даруємо Вам свою любов, квіти і компліменти Для найкращих вражень. Сонечко: Дорогі наші, принцеса і сніжинка, наші хлопці переконали Вас у тому, що весна - це чудовий час року? Принцеса: Ну, я навіть не знаю. Начебто все це добре: і дерева, і травичка, і пташки, і, ти Сонечко. Але я хочу сніг, щоб грати в сніжки. Сніжинка, дорога, може бути ти залишишся зі мною? Сніжинка: Принцеса, я б з радістю залишилася з тобою. Але ти ж знаєш, що, коли приходить весняне сонечко, сніг повинен розтанути. А, це означає, що я повинна буду піти. Принцеса: Як же мені цього не хочеться, щоб ти йшла. З тобою так весело. Сонечко: Друзі, у мене є прекрасна ідея. Давайте наші хлопці допоможуть нам назвати всі хороші якості зими і весни. А потім ми підрахуємо, який час року отримає перемогу. Заздалегідь необхідно, щоб хлопці завчили всі якості пір року. Сонечко: Отже, називаємо всі хороші якості зими. (Діти по черзі називають якості). Взимку можна грати в різні ігри. Можна грати в сніжки, кататися на санках, ліпити снігових баб, кататися з крижаних гірок. Взимку ми святкуємо велику кількість свят. Зимовий пейзаж дуже красивий. Сніжинка: Молодці, хлопці. У нас вийшло три хороших якостей зимової пори року. 

Принцеса: Тепер давайте назвемо якості весняного часу року. (Діти по черзі називають якості). Навесні стає тепло, і яскравіше світить сонечко. Навесні ми святкуємо Восьме березня. Навесні розпускаються квіти і дерева. Навесні прилітають з півдня птахи, і від зимової сплячки прокидаються тварини. Сонечко: Ну, що вийшло чотири якості. Таким чином, у нас перемагає ... Діти хором: Весна! Входить зайченя. Зайченя: Хто сказав весна? До нас прийшла весна? Як здорово! Ура! Я так довго чекав цей час року. Який я щасливий! Принцеса: Взагалі-то, зайченя, у нас тут свято Восьме березня або Міжнародний Жіночий День. А, я зовсім цьому не рада. Я хочу, щоб була зима. Сніжинка: І я не рада. Я хочу грати з принцесою, але мені вже зовсім скоро пора йти. Зайченя: Що ж Ви таке кажете? Як не раді? Сьогодні самий чудовий день. Хлопці, давайте доведемо це принцесі і сніжинці. Діти встають, починають водити хоровод з усіма героями і починають співати пісню. Зима нам потрібна без сумнівів. Але кожному пори року приходить своя пора, Ось уже в наші двері стукає довгоочікувана весна. Восьме березня відзначаємо, ми всіх улюблених вітаємо. Нехай яскравіше світить сонце, і зеленіє нехай трава На радість людям і звірам. Не варто плакати зима повернеться і знову, Ми будемо грати і з гір крижаних спускатися знову. А, зараз весні ми раді. Будемо мам ми вітати, І завжди їх тільки радувати, Щоб вони посміхалися нам. Всі хором: Зі святом Восьме березня! Сніжинка: Що ж доведеться мені з Вами прощатися. Нічого принцеса, ми зустрінемося знову і будемо грати в різні ігри. Хлопці, ви всі молодці, пора зустрічати весну. До побачення! (Відходить). 

Принцеса: Спасибі велике, Вам, хлопці. Ви допомогли мені полюбити весну. Сонечко: Тепер прийшов час, коли хлопці можуть привітати своїх мам і подарувати їм свої подарунки. (Діти підходять до мамам і дарують подарунки). Зайченя: Як здорово, я такий щасливий! Принцеса: Прийшов час прощатися. Спасибі всім Вам. До нових зустрічей! Сонечко і Зайченя: Зі святом Восьме березня, дорогі і милі дівчатка, дівчата, жінки і бабусі! Нехай весна принесе Вам тільки багато-багато щастя і радості. (Оплески).