Клипарты | Cliparts » 14 февраля, день влюбленных

« Предыдущая  | [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11Следующая »


картинки на день святого валентина, 14 февраля

картинки на день святого валентина, 14 февраля скачать
By Ukraine 24.01.2012

картинки на день святого валентина, поздравление с днем валентина, картинки с днем валентина
14 февраля день, поздравление на день валентина

Як гадати в день Святого Валентина? День Святого Валентина - це прекрасний привід для того, щоб спробувати дізнатися про своє майбутнє. У різних країнах звичаї ворожіння в цей день трохи різні друг від друга, але день всіх закоханих об'єднує всі країни і континенти тим, що основне питання, яке поставало перед усіма молодими дівчатами - поворожити на судженого. До речі сказати, не залишалися осторонь і юнаки, намагаючись розгледіти свою долю.

У Великобританії, наприклад, ворожіння в Валентинів день особливо популярні і довіряють їм майже беззастережно. Незаміжні британки 14 лютого піднімаються до сходу сонця і завмирають біля вікна. Як вважається - перший чоловік, якого вона побачить, і є її суджений. У деяких графствах існує повір'я, що дівчина, яка опівночі дня Закоханих обійде дюжину разів навколо місцевої церкви, знайде незабаром справжню любов. У теплих країнах дівчата кидають у річку чи озеро листки паперу, на яких написані імена. Той листок з іменем, який спливе першим, скаже дівчині, як звуть її судженого. У день Святого Валентина в деяких європейських країнах прийнято ворожити на вірність коханого, дізнаватися, чи не змінює він. Для цього дівчата або юнаки беруть дві свічки, закріплюють їх у шкаралупах одного волоського горіха і запускають у ванну, таз або іншу ємність з водою. І після цього можна дізнатись відповіді на масу запитань щодо вашого кохану людину. Якщо свічки горять і пливуть поруч - значить все в повному порядку. Якщо розійшлися в сторони - значить зрада поруч. А вже якщо перекинулися - то любові справжньої і немає між ними. А якщо одна свічка гасне раніше інший, значить - один з коханих закоханий більше у свою половинку.

Так само про почуття можна дізнатися і по двох запаленим спичкам: якщо вони, згораючи, розгорнулися один до одного - значить, любов міцна, а якщо в різні боки - про любов між ними можна забути. Є повір'я, що в День Святого Валентина дівчина чи юнак можуть побачити свою любов уві сні. Для цього потрібно змочити водою, настояною на рожевих пелюстках, два приблизно однакових лаврових листки і перед сном навхрест покласти під подушку, вимовивши: "Святий Валентин, нехай суджений (або суджена) уві сні з'явиться до мене". За допомогою стручка гороху в це свято можна дізнатися за кого і коли слід вийти заміж.

Треба взяти стручок, в якому обов'язково дев'ять горошин, і повісити на нитці над дверима. Якщо неодружений чоловік, і природно, не родич, після цього ввійде в кімнату - значить це і є суджений, за якого в майбутньому році дівчина вийде заміж. Про характер судженого може повідати і пташиний світ. У деяких країнах дівчини в день Святого Валентина виходять на вулицю рано вранці і перша, побачена ними птах, розповідає про майбутнього чоловіка. Якщо це сорока - бути йому базікою, щиглик - забезпеченою людиною, дрізд - мандрівником або моряком, а чайка - значить майбутній чоловік буде непосидою. А ще відомий спосіб ворожіння, яким користуються практично у всьому світі - ворожіння на фотографії і кільці.

Перед фотографією коханої людини тримається прив'язане до нитці кільце. Важливо, щоб не тремтіла рука, і не заважала можливого обертанню кільця. А для цього потрібно бути досконалою спокійним. Якщо кільце залишається нерухомим - весілля з судженим нескоро. Якщо розгойдується з боку в бік - розставання неминуче. Ну, а якщо кільце обертається - пора готуватися до весілля.

Просмотров: 1584 | Размеры: 1600x1207px/142.1Kb
| Теги: поздравление на день валентина, картинки с днем валентина 14 феврал, картинки на день святого валентина, поздравление с днем Валентина | Добавил: ClubStyle
Смотреть и скачать в реальном размере и хорошем качестве(HQ,HD):
картинки на день святого валентина, поздравление с днем валентина, картинки с днем валентина 14 февраля день, поздравление на день валентина
могут только зарегистрированные пользователи
[ Регистрация | Вход ]