Мокрые майки » Мокрые майки

« Предыдущая  | 187 188 189 190 191 [192] 193 194 195 196 197Следующая »


найгарніші дівчата, фото дівчат моделей

найгарніші дівчата, фото дівчат моделей скачать
By Ukraine 01.05.2011


фото дівчатКороткий посібник з спокушанню статусних дівчат: як краще підійти, з яким настроєм, про що і як говорити, щоб зацікавити і багато іншого. Поділитися: Як спокусити статусну дівчину Як співається в старій попсової пісеньки, «дівчата бувають різні», і це дійсно так. Але заглиблюватися в класифікацію видів ми не будемо, а поговоримо про цілком конкретному типі дівчат - «дівчина серйозна, статусна». Найчастіше це дуже красиві жінки, років 25-35, "дорого" одягнені (багаті дівчата). Досить небагатослівні (коли з ними ініцііруешь розмова), не ведуться на стьоб (він їх дратує), відстороняються, якщо підходиш з посмішкою, хочуть конкретики. Якщо ставиш питання, відповідають односкладово (ніякого негативу - ввічливо, але рівно стільки, скільки вимагає питання), і після відповіді відразу прагнуть повернутися до своїх справ. Як зацікавити їх і обійтися без млості-хітів і наїздів? Читай далі .... У цьому світі практично немає нічого неможливого, і вже звичайно спокушання навіть дуже красивих дівчат не відноситься до цих неможливим речам. Важливо розуміти, що перемога на 90% залежить саме від твого настрою і тільки на 10% від твоєї техніки. Так от перше, з чого треба почати - це настрій. Під настроєм ми розуміємо віру в те, що ти можеш спокусити саме цю дівчину на 110%. Перед тим як підійти до дівчини, уважно подивися на неї і уяви, як вона з тобою займається сексом, як вона лежить під тобою і стогне після кожного твого руху. Потім уяви, що в Новий рік ти займався з нею сексом де-небудь на випадковій вечірці у друзів, і вона закохалася в тебе по вуха, але в новорічній суєті ти втратив номер її телефону. І тепер ти підійшов, щоб відновити ваші взаємини. Як представив це, відразу підходь до неї і спокійно говори, хто ти, навіщо підійшов і чого ти від неї хочеш. Для дівчат «рангом» вище середнього зазвичай треба відокремлювати побудова контакту від подальшого спілкування. У звичайній ситуації такі дівчата на контакт з людьми, не задовольняють їх критеріям, йти не будуть - навіщо? Критерії можуть бути різними: показність, вартість одягу, годинників, взуття, стиль, зовнішність, популярність і т.д.


картинки дівчатЩоб зав'язати контакт в громадському місці, тобі потрібно побудувати провокацію, поступити нетривіально, вибрати правильну першу фразу. Коли будеш промовляти свої слова, подумай над тим, щоб сказати щось незвичайне, таке, що зазвичай не говорять цій дівчині - щоб здивувати або розірвати шаблон. Тому що, якщо почнеш розмову з чогось звичайного-банального, то спрацює захист, і навіть якщо ти їй сподобався, вона скаже ні, хоча потім, можливо, і почне жаліти сама. Тому дай їй шанс і скажи що-небудь незвичайне. Природно, говорити варто приємним чоловічим голосом ... Далі - щоб після установки контакту продовжити спілкування, тобі доведеться якось розібратися з критеріями дівчини - або якось відповідати, або дану ситуацію утилізувати (свій світ, кокон, etc.). Найпростіший вихід, якщо ти не того соціального кола - фаст. Так тобі не доведеться продовжувати спілкування з дівчиною і вирішувати проблему відповідності критеріїв. Якщо ж ти вирішив продовжити спілкування із статусною дівчиною, тобі доведеться зацікавлювати її. Зацікавити як зазвичай: собою і своєю особистістю, бажано бути в курсі тусовочной життя, літератури, політичної тусовки, модельної тусовки, ресторанного життя, знати марки автомобілів, взуття і т.д. Не останнє значення буде мати вміння завести дівчину. А взагалі добре б мати схожий стиль споживання, бути необмеженим в засобах або вміло створювати таку ілюзію. Стьоб повинен бути завжди - він збуджує жінок, але він повинен бути доречним. Якщо ти скажеш що-небудь побите про нігті дівчині, що витратила тільки що 300-400 доларів на манікюр і вилазить з «Мазераттті», а ти як раз месішь бруд на тротуарі, то негхітнешь найчастіше самого себе. А взагалі не варто боятися, часто багато забезпечені дівчата білі і пухнасті - але це переважно відноситься до тих, у кого багаті батьки. Та й у самому по собі спілкуванні ці дівчата часто такі ж як усі люди. Не кажучи вже про те, що найчастіше моделі куди дурніші середньої дівчини. Хочу ще сказати ось що: подумай, а чи треба воно тобі? Навколо статусних дівчат часто крутиться безліч народу відверто бандитського типу, і цілком можна роздобути зовсім непотрібних пригод на свою дупу. Наостанок скажу - головне впевненість у своїх силах і щирість. Всім впевненим і незалежним дівчатам в якийсь момент ставати наплювати на все і хочеться тільки турботи і коханої людини.
Просмотров: 33791 | Размеры: 700x525px/60.9Kb
| Теги: картинки дівчат брюнеток, найгарніші дівчата, картинки дiвчат, фото дівчат моделей, дівчата картінки | Добавил: ClubStyle
Смотреть и скачать в реальном размере и хорошем качестве(HQ,HD):
найгарніші дівчата, дівчата картінки, картинки дiвчат, картинки дівчат брюнеток, фото дівчат моделей
могут только зарегистрированные пользователи
[ Регистрация | Вход ]