Мокрые майки » Мокрые майки

« Предыдущая  | 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43Следующая »


гарні дівчата фото, фото красивих дівчат

гарні дівчата фото, фото красивих дівчат скачать
By Ukraine 02.05.2011


фото гарних дівчатОдин з кращих моїх підходів, який я використовую для знайомства з жінками - це бути неймовірно відвертим, але при цьому ДУЖЕ стриманим. Поділитися: Така комбінація виробляє на них практично гіпнотизують ефект. Припустимо, ось я бачу жінку, яка мені сподобалася. Я підходжу до неї і - дуже стримано, але, тим не менш, прямолінійно - кажу: "Вибачте мене (насправді ти не просиш вибачення за те, що через секунду їй стане дуже-дуже приємно; ти просто даєш їй команду припинити робити те, чим вона займається зараз, і звернути увагу на тебе. В якості варіанту ти можеш використовувати фразу "Вибачте, що перебиваю Вас ...", що перерве потік її думок і змусить її зосередити всю свою увагу на тобі, щоб, нібито, вирішити, вибачати тебе чи ні), я просто хотів Вам сказати ... (тут зроби паузу на 1-2 секунди для більшого ефекту ... щоб вона почала гадати про себе: "Що??? ... Що ж він мені хоче сказати?"), що Ви виглядаєте абсолютно незрівнянно ... мені так хочеться з Вами познайомитися (тут знову зроби паузу ) ". "Мене звати ..." Тут я простягаю руку і трясу її долоню! У чому секрет цього підходу? - Ти поводишся дуже прямолінійно - ніяких лукавість або натяків.


гарні дівчата фотоЦе вселяє довіру. - Ти тримається скромно. Говорити потрібно ПОВІЛЬНО, не кваплячись ... Випромінюючи при цьому симпатію, тепло і приховану силу, замість "термінової потреби" або "збудженості". При такому підході, їй стає зовсім неважливо, що всього лише за секунду до твоєї появи, вона роздумувала над простроченим рахунком або над тим, що знову підчепила молочницю. Ти привернув ВСІ її увагу! Тепер тобі потрібно піддати її невеликий "перевірці на авантюрність" за допомогою деякого вторгнення в її особистий простір. Все просто ... ти повинен вторгнутися, але ЗЛЕГКА. У цьому вся суть - ти зазіхає на її особистий простір, але лише З-Л-Е-Г-К-А. Не настільки, щоб вона відсунулася від тебе чи втекла або вліпила тобі ляпас. А лише настільки, щоб заінтригувати і трохи пробудити її інтерес. Як це зробити? Коли візьмеш її долоню для рукостискання, то спочатку злегка потряси її, а ПОТІМ не відпускає! Не випускаючи її долоні зі своєї, продовжуй говорити з нею, дивлячись їй при цьому прямо в очі. Висмикнуть Чи ДЕЯКІ жінки свою долоню з твоєї? Зрозуміло! Приблизно 30-40% саме так і зроблять. Але це неважливо. Та, що дозволить тобі протримати свою долоню в твоїй довше інших, пройшла твою "перевірку на авантюрність" :) Не пройшло і 5-10 секунд з вашої першої зустрічі, а ти вже зумів сподобатися їй :)


фото красивих дівчатЕфективність цього підходу, тим не менше, обмежена. По-справжньому красиві жінки просто звикли до компліментів, і навряд чи ти їх так вже поб'єш своєю фразою "Ви виглядаєте абсолютно незрівнянно". Також, май на увазі, що такий підхід - це палиця з двома кінцями. З одного боку, це - потужний і прямий прийом, але це також недвозначний "підкат". Якщо їй сподобається такий підхід, то, вважай, що ти сильно просунувся в потрібному тобі напрямку. Однак якщо їй це не сподобається, і вона подумає, що ти - жалюгідний лох (втім, це залежить від того, як ти себе подаси - спробуй слідувати рекомендаціям Росса Джеффріса і поводься скромно, але впевнено і прямолінійно), то, швидше за все, ти лише спорудив між вами бар'єр. У такому разі, можливо, краще б спрацював "негативний" підхід або випадково кинута фраза "ми з вами знайомі вже цілу вічність". Але не впадай у відчай, досвід - справа наживна. Повторюся, що приклад нижче - це з репертуару "благального лоха" і, швидше за все, він не спрацює з реально красивими жінками (див. більш докладно "Коментарі по" негативних зауважень "), але, хто знає - раптом і спрацює. Оскільки цей підхід швидкий і легкий, то вже краще спробувати щастя з ним, ніж взагалі ніяк :) Шаблонний підхід Росс Джеффріс, розсилка "Поради по швидкісному спокушанню": Я був в невеликому місцевому магазинчику і раптом побачив поруч неймовірно сексуальну жінку в обтягуючому спортивному костюмі. Дочекавшись, коли вона взяла ванільно-шоколадний йогурт з полиці, я підійшов до неї і сказав: "Прошу вибачення, але Вам хто-небудь говорив, що Ви - сліпучий приклад фізичного і генетичного досконалості?" У відповідь, вона, зрозуміло, розсміялася і сказала: "Спасибі ... Ні, Ви перший, хто мені говорить таке!" Потім я використовував її сміх і сказав: "Що ж, я радий, що Ви розсміялися. Чесно кажучи, хоча від Вашої краси насправді захоплює дух, але я все ж хотів трохи дізнатися, який характер ховається за такою приголомшливою зовнішністю, перш ніж знайомитися з Вами. Мене звуть Росс" . Потім я запросив її сісти і запропонував їй швидко проаналізувати її почерк. Але, зверни увагу, що я згадав і використати той факт, що вона розсміялася, в якості способу звернути її увагу на те, що я шукав в ній НЕ ТІЛЬКИ фізичну досконалість.
Просмотров: 8691 | Размеры: 431x700px/44.7Kb
| Теги: фото красивих дівчат, гарні дівчата фото | Добавил: ClubStyle
Смотреть и скачать в реальном размере и хорошем качестве(HQ,HD):
фото гарних дівчат, гарні дівчата фото, фото красивих дівчат
могут только зарегистрированные пользователи
[ Регистрация | Вход ]