Мокрые майки » Мокрые майки

« Предыдущая  | 177 178 179 180 181 [182] 183 184 185 186 187Следующая »


відверті фото дівчат, незаймані дівчата

відверті фото дівчат, незаймані дівчата скачать
By Ukraine 02.05.2011


фото дівчатПриклад вербального стимулювання і демонстрації розуміння з метою посилення раппорта Поділитися: Приклад вербального стимулювання і демонстрації розуміння з метою посилення раппорта »Стимулюй поточну ситуацію за допомогою вербальних засобів - значення цього надважливого правила не можна переоцінити. По суті, воно зводиться до того, що ти повинен вербально описувати і, отже, констатіроватьсітуацію і реальність, в якій вона опинилася разом з тобою ». фото дівчат Приклад: Уявімо, що ти, як і я, являєшся щасливим сучим сином - і поруч з твоїм будинком пролягає велосипедна доріжка або доріжка для пробіжок. Дівчата постійно проїжджають повз на роликах, велосипедах, скейтах чи просто бігають поруч з твоїм будинком. Припустимо також, що ти є таким же ледачим сучим сином, як я, і не маєш жодного бажання відривати свою жирну дупу, для того щоб побігати, покататися на ровері або скейті, або ще на чому-небудь. Так як же тобі познайомитися і заговорити з цими дівчатами? Що ж, по-перше - і це найважливіше - тобі потрібно ... їх зупинити! З цією установкою я дійсно застосовував нижчеописаний підхід і дійсно домагався з його допомогою успіху! Я просто-напросто чекав, коли мені - що стоїть поруч із доріжкою - назустріч не побіжить / поїде на скейті / поїде на велосипеді симпатична дівчина. Потім я вистрибував на дорогу, витягав руку вперед і самим наказовим тоном, на який я здатний, кричав: «Стояти!" (Це дійсно дуже забавно спостерігати. Ще жодного разу не було, щоб хтось не зупинився!). Потім я кажу щось на кшталт: «Якщо тобі так легко зупинити ... то тобі потрібен хлопець, який зможе тебямотівіровать! Мене звуть Росс ». Що стосується даного прикладу - я стрибаю, перегороджуючи їй дорогу, і кричу «стояти!« - Як ти вважаєш, що ця дівчина думає? Готовий посперечатися, що-небудь у дусі: «Цей чувак - чортів псих!».


відверті фото дівчатІ тому краще іспользоватьетот момент, а не ігнорувати його. Я кажу щось у дусі: «Слухай, я знаю, що це абсолютно божевільний спосіб знайомства (стимулюю її поточне переконання) ... але я знав, що якщо я не зроблю чогось, щоб тебе зупинити, то нам ніколи не вдасться поговорити (також абсолютно вірно .... самоочевидна істина, з якою вона не стане сперечатися) і, можливо, ніколи не зможу дізнатися, наскільки ми зможемо один одному сподобатися (приховане повідомлення) ». Принцип тут дуже важливий. Він полягає в тому, що, демонструючи розуміння, ти помножуєш раппорт! Потрібно зробити одне дуже важливе уточнення. Я не сказав, що потрібно демонструвати, що ти є «розуміючим, відчуває», і т. д. Я сказав демонструвати «розуміння» її поточної реальності і ситуації. Не в тому сенсі, що тобі потрібно вибачатися, просити вибачення, а просто бути напоготові і розуміти, хто вона така і що з нею зараз відбувається. Далі я кажу приблизно наступне: «Слухай ... у мене не так багато часу (невеликий відволікаючий маневр, завжди підвищувальний твою привабливість). Очевидно, що ти теж кудись поспішаєш. Але якщо ти посидиш зі мною п'ять хвилин, я зможу проаналізувати твій почерк. Ти дізнаєшся про себе такі сокровенні речі, яких про тебе не знають твої найкращі друзі, а я дізнаюся, чи є ти тією людиною, яку я захочу дізнатися краще (упорядковую можливість і пропоную їй випробування) ».


незаймані дівчатаПроста техніка, яка по кроках описує: Як красиво запросити дівчину на побачення, щоб вона погодилася. Поради як придумати, куди запросити дівчину. Читай статтю! Поділитися: Однокурсниця, приятелька, знайома одного, подружка сестри, просто знайома дівчина ... і, начебто, чому б і ні, але якось страшно. А раптом відмовить? Як же я потім їй в очі дивитися буду? І куди мені її запросити? Ні, краще завтра їй подзвоню ... Якщо вже тобі зустрілася на вечірці, на потоці або просто на вулиці дівчина, з якою ти добре поспілкувався, фліртував і захотів продовжити ваше спілкування, то таку дівчину треба кликати на побачення. Чи не відмазуватися, не шукати випадкової зустрічі, не передавати їй повідомлення через друзів і не шукати її ВКонтакте, а брати свій телефон, набирати її номер і ... Але поки стоп. Перед тим як телефонувати, потрібно підготуватися. Немає нічого гіршого, ніж промимрити їй в трубку «Ну давай кудись сходимо ... а куди ти хочеш? А коли тобі зручно? ». Чоловік з самого початку повинен задавати правила гри, і жінка чекає від нього цього. Тому крок перший при призначенні побачення - підготовка. Крок перший. Придумай мінімум 2 місця, куди б ти хотів сходити з цією дівчиною. Це може бути кафе, виставка, прогулянка по парку, похід на якийсь захід. Звичайно, краще, якщо це буде щось цікаве, а не банальне кафе, але, якщо таке місце придумати не можеш, і кафе зійде. Пам'ятай, що саме компанія красить місце. Крок другий. Придумай, місце і час зустрічі. Щоб потрапити на виставку, краще зустрітися у найближчого м

Просмотров: 12444 | Размеры: 700x466px/64.4Kb
| Теги: незаймані дівчата, відверті фото дівчат | Добавил: ClubStyle
Смотреть и скачать в реальном размере и хорошем качестве(HQ,HD):
фото дівчат
могут только зарегистрированные пользователи
[ Регистрация | Вход ]