Фотоотчеты с вечеринок » 01/10/2011 Trance Therapy @ Cream, Харьков

« Предыдущая  | 68 69 70 71 72 73 74 75 [76] 77 78Следующая »


y_efb4a191

y_efb4a191 скачать
By Ukraine 05.10.2011

вступити / написати Почитати новини анонси інтерв'ю статті релізи

26 жовтня
Arena Moscow

26 жовтня Дельфін виступить у клубі Arena Moscow з великою концертною програмою, в рамках якої артист представить московським глядачам свій новий альбом «Существо», а також проведе ретроспективу своїх кращих пісень за 15 років існування проекту.

Для майбутнього концерту готується оригінальне шоу, яке об'єднає глядачів і музикантів, не відволікаючи від того, що відбувається на сцені, але доповнюючи його відповідними образами та ідеями. Музиканти планують залучити до роботи над шоу відомих художників-декораторів для оформлення простору клубу, ставлячи основною метою збереження інтимності і камерності навіть на великій концертній площадці.

Дельфін (Андрій Лисіков) - один з найсерйозніших музикантів, людина, яка вже багато років грає в що не піддається визначенню стилі і ніяк не вписується в рамки російського шоу-бізнесу. Відмінна риса його творчості - це вірші Андрія, гіпер-емоційні та образні. Дельфін завжди співає про те, що його хвилює, про те, що йому найближче. Кожен його альбом - одкровення і буквально переінакшення, перепрідумиваніе самого себе, а кожен концерт унікальний і індивідуальний по-своєму.

В кінці листопада 2011 вийшов новий альбом Дельфіна «Істота».

Як зізнався Андрій журналістам, під час створення цієї платівки він не дуже багато уваги приділяв сучасним тенденціям, він хотів, щоб його музика залишалася «річчю в собі». Бредбері, Лорка і мультики, які дивляться його діти, ось, мабуть, і все, що могло вплинути на його роботи за останній час. Альбом «Істота» Дельфіна записувався методом імпровізації. «Головне вчасно натиснути кнопку" запис ". Тому що повторити пізніше те, що відбувається, ми вже не зможемо », - коментує Андрій Лисіков.

У новому альбомі музикант знову віддає перевагу багатошаровим гітарним аранжуванням, розписується у любові до раннього сінті-попу. Головна відмінність у тому, що, якщо музикант раніше займав юнацьку войовничу максималістських позицій по відношенню до наболілих проблем, то тепер його біль придбала філософський, споглядальний характер зрілого сформованого людини. У музиці стало менше фатальний агресії, а більше чисто тріп-хоповою ніжності й відчуженості. Протестний бунтарське настрій змінилося умиротворенням і пошуком гармонії всередині самого себе.

У порівнянні з попередніми альбомами нова платівка стала більш світлою. Її зовнішні прояви безпосередньо пов'язані з внутрішніми змінами Андрія «Дельфіна» Лисікова, світ змінюється всередині нього, також як змінюються його вірші і музика. На диску немає складних аранжувань, там все просто: «упевнена простота». Цього разу музиканти пішли шляхом спрощення, прибираючи все зайве, приходячи до більш легким мелодійним ходам. Незважаючи на карбований ритм і імпульсивність, музика Дельфіна несе в собі спокій і умиротворення, може, тому в новій роботі більше співу, ніж речитативу.
iReader iReader Logo

Просмотров: 449 | Размеры: 447x670px/171.2Kb
| Добавил: ClubStyle
Смотреть и скачать в реальном размере и хорошем качестве(HQ,HD):

могут только зарегистрированные пользователи
[ Регистрация | Вход ]