Био world Djs ► Above & Beyond

Просмотров: 750 Автор: ClubStyle 27.10.2020, 00:08
Above & Beyond

★ Смотри по теме ▼

Above & Beyond

Знакомства с девушками харькова

. Био world Djs на клубном портале

Британський транс-проект Above & Beyond (Jono Grant, Tony McGuinness, Paavo Sijamki) утворилося влітку 1999 року, коли Jono Grant і Paavo Siljamaki зустрілися у Вестмінстерському університеті. На той момент вони обоє вже впритул займалися музикою. Вирішивши об'єднатися, вони взяли собі ім'я Anjunabeats.

Перший LP Anjunabeats удостоївся позитивних оцінок від артистів першого ешелону. Після вдалого дебюту до дуету приєднується Tony McGuiness і колектив змінює назву на Above & Beyond.

У 2000 році вийшов перший ремікс під новим ім'ям - на трек Home від Chakra. Робота виявилася настільки вдалою, що реклама не була потр
ібна, робота розповсюдилась по всьому світу і принесла їм звання провідних продюсерів та реміксерів Європи.

У 2001 вони продовжують активно переробляти чужі треки. Одним з них виявився What it Feels Like For a Girl Мадонни. Саме цей ремікс сприяв популярності тріо. Їхня версія настільки сподобалася поп-діві, що вона захотіла знімати відеокліп не на оригінал, а на їх роботу.

Група продовжує щільно працювати над реміксами. Серед їхніх клієнтів вже значаться Delerium, Three Drives, Ayumi Hamasaki, Armin Van Buuren. Наприкінці 2002 року ремікс на трек Ван Бюрена Sound of Goodbye потрапив в ротацію на радіостанції головні США і удостоївся першого місця в Billboard Dance Chart.

Однак вони не тільки переробляють чужі твори, а й створюють свої. Їх робота Far From In Love з вокалом Kate Cameron отримала серйозну підтримку Dave Pearce, Judge Jules, Armin Van Buuren і стала клубним гімном. Треки, створені в рамках інших проектів, також не залишаються непоміченими. OCEANLAB "Clear Blue Water" і "Sky Falls Down", TRANQUILITY BASE "Razorfish" і DIRT DEVILS "The Drill" отримали широкий розголос. Пропозиції про ремікшерсокой роботі та співробітництво починають рости як снігова куля.

Кінець 2003 відзначений поверненням до реміксування. Цього разу вони вдихнули нове життя в Loneliness (Tomcraft) і When The Rush Comes (Motorcycle), а також пісню Мадонни Nobody Knows Me. Не обійшли їх увагою і сингл Брітні Спірс Everytime і Delerium-Silence.

Паралельно Above & Beyond об'їжджають з гастролями Англію, Ірландію, Японію, Канаду, Сінгапур, Австралію, Нову Зеландію, Швецію, Данію, Естонію, Росію і США. Їх сети звучать в культовому клубі Ministry Of Sound, на Голландському IDT Radio, на знаменитих фестивалях Gatecrasher.

Хлопці знаходять час на ведення двох лейблов - Anjunabeats і Hard On Recordings. Видані тут релізи незмінно потрапляють в сумки корифеїв електронної сцени.

У 2004 році вони з'явилися в ефірі Ministry Of Sound Radio з радіошоу Trance Around The World.

У 2006 році Above & Beyond заявлені в шести номінаціях премії International Dance Music Awards в Майамі. Їх альбом Tri-State провідне британське видання про клубну культуру DJ Magazine охарактеризувало як [Веліколепнийk і поставило 5балло з 5 можливих. Не менш тепло він був зустрінутий і критиками, які назвали його [видатним альбомом 2006 годаk. Всесвітньо відомий таблоїд Sun дав таку характеристику "один з найбільш оригінальних альбомів останніх летk. Tri-State три місяці тримався в десятці завантажуваних альбомів на iTunes. У липні хлопці випускають четверту платівку з популярної серії компіляцій 'Anjunabeats Volume'.

На сьогоднішній день воно є одним з провідних транс-проектів на світовій електронній сцені. У їхньому багажі кілька всесвітніх клубних хітів, співпраця з Мадонною, ремікси для таких артистів як Adamski і Dario G.