Био world Djs ► Aphrodite

Просмотров: 849 Автор: ClubStyle 21.06.2024, 19:30
Aphrodite

★ Смотри по теме ▼

Aphrodite

Знакомства с номерами телефонов харьков

. Био world Djs на клубном портале

Все почалося в Літо Любові в 1988 році, в acid house клубі Aphrodite. Тепер тезка цього клубу сам став віхою в історії електронної музики.

Відомий також як A Zone та DJ Aphro, а також Alladin і Amazon II англієць Gavin King вважається "батьком джангла", хоча сам він терпіти не може ярликів подібного роду: "Ні одного" хрещеного батька "джангла, оскільки існує декілька записів, що грають важливу роль у створенні даного напрямку сучасної музичної культури. Я маю на увазі "Terminator" Goldie і "Some аustice", зроблений Mickey Finn'ом і мною, а також можна відзначити треки Top Bars, Steve Fantasy, 2 Bad Mice і Prodigy. А якщо ви все ж не залишили думка про пошуки "хрещеного батька", то на цю роль найбільше підходять Grooverider, LTJ Bukem, Mickey Finn, Dа Hype або 2 Bad Mice ". З Micky Finn'ом він працював над їхнім спільним лейблом Urban Takeover. Потім був власний лейбл King'а - Aphrodite Recordings.

Як родоначальник d'n b культури в тому вигляді, в якому її знають сьогодні, Gavin збагатив світ drum and bass музики своєрідними відтінками і техніками. Дебютний альбом музиканта, не дивлячись на численні сингли і ремікси, написані задовго до нього, вийшов 1 вересня 2000 року. Компанія, яка підписала альбом власним іменем, - V2 Recordings. Альбом носив те ж ім'я, що і перший клуб Gavin'а і його власний лейбл. У трекліст увійшли всі видатні треки музиканта, сьогодні названі класикою формату. Найупізнаванішим треків є, напевно, "King Of The Beats", завдяки якому Aphrodite і став "королем бита". А також "Woman That Rolls", "Tower Bass" і "Style From The Dark Side". Той джангл ще називають jump-up - стиль музики, що поєднує в собі вуличний джангл з домішкою хіп-хопу.

Потім був "Aftershock", теж представлений на V2 Recordings, причому в короткий проміжок часу, 2 червня 2002 року. Другий студійний альбом музиканта наочно зображував бажання музиканта прогресувати і вчитися, тому робота над треками йшла в постійній співпраці. Там і Barrington Levy (ветеран реггі-сцени) і Wildflower.

Потім було безліч компіляцій, поки в 2007 році не з'явився на світ черговий студійний альбом "Break In Reality", випущений на американському лейблі Moist Music.
Крім безперервної продюсерської діяльності Aphrodite звичайно виступає з dj-сетами. І за його словами він просто обожнює багатотисячні рейви: "Це непередаване відчуття, коли 8000 чоловік балдеют від твоєї музики.