Био world Djs ► Carl Cox

Просмотров: 711 Автор: ClubStyle 23.02.2019, 13:19
Carl Cox

★ Смотри по теме ▼

Carl Cox

Я демонстрирую красоту. Интервью с T-Dj KATUSHA в журнале Что? Где? Когда?

. Био world Djs на клубном портале

З самого дитинства Карл Кокс витрачав усі свої кишенькові гроші на вініл, а до 15 років він придбав свою першу ді-джейську установку. Граючи де тільки можливо, він перейшов від soul до disco і hip hop, незабаром розкривши для себе музику acid house, яка надалі перетворилася з простого хобі в захоплення всього його життя. Його здатність крутити відразу три вертушки принесла йому деяку славу наприкінці 80х.

Фірмову футболку Carl Cox Ви можете знайти у нашому розділі футболок.

Свою ж репутацію талановитого ді-джея Карл зумів закріпити під час таких подій як Sunrise. А коли на початку 90х рейв розпався на хардкорд і джангл, Карл залишився вірним house і techno, не дивлячись на успіх в поп сфері (його треки 'I Want you' і 'Does It Feel Good To You' входили в Top 40). Неперевершені ді-джейські навички Carl Cox, здатність завести натовп дають нам підставу назвати його ді-джеєм номер один в музиці без кордонів, про незрівнянно якості якої говорить його перший CD мікс 'FACT.' проданий в кількості 2500000 примірників.

Зіткнувшись в черговий раз з комерційною рутиною, Кокс віддав перевагу вибрати ще не хоженое ним шляху і зайнятися менеджментом Ultimate Music розкручуючи таких швидко висхідних ді-джеїв як Trevor Rockliffe. У 99 році постійно розвивається техно змусив Карла створити свій власний лейбл. International techno - так звучить повна назва лейблу або ж коротко Intec був покликаний займатися промоушеном найбільш просунутих музичних виробників світу.

До сьогоднішнього дня, лейбл випустив записи Oxia, Smith & Selway, Valentine Kanzyani, Bryan Zentz і Trevor Rockliffe, таким чином, даючи цим талановитим людям можливість успішно працювати далі. І хоча Карл Кокс став рідше з'являтися в Intec, вище сказане доводить, що він активно бере участь, як в житті свого нічного клубу, так і свого лейбла, який зараз сильний як ніколи. Тим часом Карл Кокс продовжує радувати нас своїм неперевершеним майстерністю і незабаром представить нам свій новий довгоочікуваний всіма альбом. Ходять чутки, що такі відомі імена як Fatboy Slim, Roni Size, Erick Morillo мають відношення до цього альбому; відповідна добірка для одного з найпопулярніших ді-джеїв світу.