Био world Djs ► Ed Rush

Просмотров: 540 Автор: ClubStyle 17.02.2019, 06:26
Ed Rush

★ Смотри по теме ▼

Ed Rush

отличная куртка кожзам

. Био world Djs на клубном портале

Ed Rush (справжнє ім'я Ben Settle) - видатний британський продюсер та діджей, один з лідерів нью-скул drum'n'bass. Людина, яка створив два лейбла, об'єднав величезну кількість людей і допоміг багатьом показати, на що вони здатні. Будучи одним з тих, хто привніс в d'n'b більш Даркова саунд і дав старт новому рівню його розвитку, він прийшов до популярності ще в 1993 році і до сих пір продовжує радувати своїх шанувальників кожним новим треком.

Футболки drum and bass http://club-style.com.ua/shop/dnb

Народившись в Західному Лондоні, Ed Rush почав своє знайомство з музикою з брейкдансу під хіп-хоп та електро, а в 1990-м доля зіштовхнула його з андеграундом рейву. Захоплений hardcore саундом, він почав вчитися грати і писати музику з ламаним ритмом, в то час це був breakbeat та hardcore.

На початку дев'яностих Ed Rush познайомився з Nico Sykes і показав йому всю принадність hardcore сцени. А В 1992-му вони вже відкрили власний лейбл - No U-Turn Records, який в подальшому надав значний вплив на d'n'b сцену і визначив поняття techstep. Першим релізом на цьому лейблі був знаменитий класичний Bludclot Artattack Еда Раша, яким він привернув до себе увагу всього d'n'b ком'юніті. Bludclot Artattack дуже вигідно відрізнявся від більшості одноманітних треків, що виходили в той час, і ознаменував своєю появою проникнення духу хардкору в drum'n'bass.

За 1993-й і два наступні роки Ed Rush випустив спільну платівку з Dj Trace на Lucky Spin Recordings і кілька сольних релізів, в основному на No U-Turn, багато з яких стали справжніми хітами танцполів. У тому числі і Guncheck - відмінний трек в оригінальному і дуже пізнаваному стилі Еда Раша.

В період 1992-1996 No U-Turn збирає навколо себе ком'юніті, учасники якого ось вже більше 15 років є елітою Текстеп: Ed Rush, Nico, DJ Trace, Fierce і Dom & Roland. Останній випустив свої перші релізи на Saigon Records, лейбле No U-Turn, після яких до нього прийшла популярність. До 1996 року No U-Turn, в якому Ed Rush грав одну з головних ролей, відмінно зарекомендував себе на d'n'b сцені.

Приблизно в той же час він виявився у всіляких топах завдяки своїм релізів Skylab на Metalheadz, Killimanjaro / Subway (спільний з Dom & Roland) на Prototype і Guncheck на No U-Turn, а також участі в компіляції Techsteppin ', які допомогли йому знайти власний саунд . І коли techstep остаточно утвердився як новий підстиль d'n'b, Ed Rush став одним з його піонерів, а його треки почали з'являтися в Треклист все більш і більш впливових діджеїв.В кінці 1996 року на No U-Turn виходить класичний альбом Torque, остаточно визначив поняття techstep і змінив уявлення про drum'n'bass музики у багатьох людей.

У 1998-му він об'єднав свої сили з Optical (Mat Quiin) і заснував разом з ним лейбл Virus Recordings, першим релізом на якому стала спільна платівка Ed Rush & Optical - Medicine / Punchbag. Їх альбом того ж року Wormhole був визнаний класикою жанру, а також кращим альбомом року абсолютно усіма авторитетними для d'n'b сцени виданнями.

Virus Recordings по праву вважається кращим лейблом з відкритих в той рік, а його створення - одним з найважливіших подій на d'n'b сцені за останній час. Кожен новий трек, що виходить на Virus, тут же вривається на перші рядки чартів кращих d'n'b діджеїв світу.У 2000 році, після виходу ще кількох релізів, Ed Rush & Optical випустили дуже значимий для жанру альбом The Creeps на Virus Recordings, який також чекав комерційний успіх і похвала критиків. The Creeps допоміг їм отримати drum'n'bass нагороду Knowledge за кращий продакшн року. А в 2006-м на Virus пішов альбом Chameleon.

Співпраця Ed Rush & Optical подарувало d'n'b абсолютно нове звучання. Створений ними стиль абсолютно не піддається опису, це щось, що поєднує в собі досить складні ритми укупі з глибокими acid басами, що вириваються в абсолютно неймовірному порядку. Получающаяся в результаті суміш здатна підірвати будь танцпол.