Био world Djs ► Eric Prydz

Просмотров: 729 Автор: ClubStyle 25.03.2019, 12:16
Eric Prydz

★ Смотри по теме ▼

Eric Prydz

Extraordinary Podcast

. Био world Djs на клубном портале

Шведський ді-джей і продюсер Eric Prydz(Ерік Прідз) людина надзвичайно зайнята і різностороння. З дитинства займавсть вчився в музичній школі та займався бушидо. Потім музика заполонила весь выльний час. У своїй рідній Швеції він випускаэ релізи під величезною кількістю назв і псевдонімів. Якщо на афіші вказано Cirez D, або Pryda, Moo, Dirty Funker або Sheridan, значить, грає Прідз. Він також є і в декількох спільних проектах наприклад, A & P Project, Dukes of Sluca, Hardform і Groove System. Що цікаво, незалежно від назви Прідз практично завжди тримається в рамках одного і того ж жанру хауса. Завдяки пристрасті до певного синтезаторного звучанню Прідз зумів створити свій власний моментально впізнаваний звук.

Першим великим успіхом Прідза за межами танцполів став сингл Call on Me, випущений в 2004 році. Для цього треку Прідз переробив класичну річ Стіва Вінвуда Valerie і навіть зв'язався з самим Вінвудом, переписавши за новою свій вокал для версії Прідза. Пісня стала великим хітом у Європі у Великобританії і Німеччині вона кілька тижнів протрималася на першому місці хіт-парадів. Додатковою популярності синглу додав відеокліп, в якому дівчата на заняттях аеробіки в спортивному залі приймалися танцювати надто вже відверто. Навіть прем'єр-міністр Великобританії Тоні Блер висловився з приводу цього кліпу, заявивши в інтерв'ю, що він мало не впав з дивана, коли побачив цей кліп.

У 2006 році Прідз знову потрапив у чарти, на цей раз з синглом Proper Education. Для цієї композиції він перемікшіровал знамениту пісню Pink Floyd Another Brick in the Wall з альбому The Wall. Новий сингл приніс Прідзу перше місце в хіт-парадах Фінляндії, Нідерландів і Нової Зеландії. Але як би не любили новозеландці його пісню, їм навряд чи дочекатися ді-джея до себе на гастролі Ерік Прідз боїться літати літаками і тому дає концерти виключно в Європі.