Био world Djs ► Jaguar Skills

Просмотров: 511 Автор: ClubStyle 23.02.2019, 13:21
Jaguar Skills

★ Смотри по теме ▼

Jaguar Skills

UA Topless DJ – это не только сиськи…

. Био world Djs на клубном портале

Картинки на рабочий скачать бесплатно http://www.xn--80aaadu0alrjgqfkg0e5d.com.ua/kartinki-na-rabochij/

Його ім'я? Jaguar Skills! Хто він? Найзагадковіший з усіх діджеїв галактики! Войовничий ніндзя повелитель клубної сцени. Самий інтригуючий майстер ніндзя діджей арту, чиє обличчя, як і належить усім справжнім ніндзя діджеям, приховано під маскою таємничості.

Звідки він? З Лондона. Нещодавно він повернувся з гір північної Іспанії, де переховувався і зависав разом з ніндзя майстром Sho Kosugi і гуру Barefoot Doctor, і готується до чергового підкорення світу!

Навіть він сам не знає чому, але кожен раз, коли він дістає свою волшеб паличку і вимовляє: «Jaguar, Jaguar, Jaguar Skills ... HooOOO!», Він перетворюється в самого фанкового ніндзя в галактиці!

В даний час його можна знайти на The Trevor Nelson Sho w, щосуботи в 20:00 (GMT) на BBC Radio 1 - але тільки на 10 хвилин ... потім він зникне!

Власне шоу на Radio 1 в нього теж є, але потрібно дуже постаратися, щоб почути його в ефірі ...


Jaguar Skills - британський діджей, який завоював популярність завдяки своїм еклектичним міксів Mash It Up Like YB Він записав величезну кількість цікавих і незвичайних міксів, які включають максимально можливу кількість стилів: від хіп-хопу і драм-н-бейс до Євроданс 90-х і клубних хітів все часів. Багато з них потрапили в ротацію BBC Radio 1 і BBC Radio 1Xtra.

Його прорив відбувся в 2002 році, коли він познайомився з легендарним учасником Southern Exposure - Villian (aka Younga Game, aka YB). Jaguar Skills записав мікс для лейбла Maharishi, який отримав відмінний фідбек. З тих пір, за допомогою YB (дуже впливового персонажа в Durrty Durrty South), він досконало оволодів усіма тонкощами діджеїнгу і створив собі ім'я, виступаючи в клубах по всьому Лондону.


В 2004-м Jade Jagger запропонував йому стати резидентом своїх Jezebel Nights на Ібіці. Jaguar відіграв на декількох паті з феєричним успіхом, а згодом став виступати і на інших івентах Jezebel по всій Європі і Азії.

Сьогодні його 10-хвилинні мікси традиційно звучать в кожному шоу Тревора Нелсона в суботу в 20:00 (GMT). А його власне радіошоу In New DJs We Trust, що складається з мешап міксів і нереального кількості фана, проходить в кожен п'ятий (!) Четвер місяця. Тому він практично невловимий ...

У 2009 році відбувся його другий тур по клубах і унверсітетам Великобританії, головний івент якого відбувся у нічному клубі Cargo в Лондоні.

В октябрe 2010 Jaguar оголосив про своє третьому UK турі Revenge of the Ninja, що включає Манчестер, Ліверпуль, Лондон, Бермінгем, Глазго і кілька британських ВНЗ. Тур розпочався в лютому і закінчився 1 квітня 2011 року.

Jaguar Skills широко відомий своїми перфомансами в ніндзя стайл. Під час своїх виступів він одягнений як Нидзе, в масці, через яку видно тільки очі. Навколо його шоу склалася своєрідна традиція - його вихід на сцену завжди супроводжується криком натовпу «HooOOO!».

Його особистість і справжнє обличчя строго засекречені. Кажуть, що його бачив тільки Trevor Nelson і ще кілька людей на BBC Radio 1.


Теги: Jaguar Skills Home ★Главная★ №❶Jaguar SkillsƸ̴Ӂ̴Ʒ! Клубный портал