Био world Djs ► Jay Cunning

Просмотров: 500 Автор: ClubStyle 23.04.2019, 10:41
Jay Cunning

★ Смотри по теме ▼

Jay Cunning

Белгород кожзам куртки женские

. Био world Djs на клубном портале

Обои диджеев http://club-style.com.ua/photo/photo_dj/23

Jay Cunning, почав свою професійну кар'єру в 1989 році, граючи Acid House. У наступні роки пробував себе в стилях Hardcore, House, D'n'B, Garage.

В1996 році Jay Cunning дебютував як продюсер і музикант, випустивши спільно з Koyce and Paul Saint свій перший break-beat сіннгл - "The Situation". У 1999 році Jay встає на чолі (тоді ще мало відомої) піратської радіостанції Breaks FM 103.2, надалі стала всесвітньо відомою радіостанцією віщає виключно музику в стилі брейк біт. Для багатьох музикантів і діджеїв саме Breaks FM стала відправною точкою їх кар'єри, платівка потрапила в плей листи радіостанції вважається визнаним хітом і розходиться багато тисячними тиражами.

У 2000р Jay стає співвласником нічного клубу "Patchwork". На вечірках цього клубу зіграли свої сети найзнаменитіші діджеї і музиканти, і він став справжньою Меккою серед лондонських клаберів.

У 2001 році Jay Cunning спільно з Ian Davy (Backroom Records) виводить брейкбіт з "підпілля" на вулиці британської столиці, створивши один з самих значущих фестивалів - "Global beats". Після його щотижневого радіошоу на найбільшій фм радіостанції KISS FM і запуску лейблів MENU MUSIC і SUB SLAYERS Jay зі своїми виступами об'їздив півсвіту, від Канади до Австралії, Росії, Нової Зеландії, Іспанії ...


Теги: Jay Cunning Home ★Главная★ №❶Jay CunningƸ̴Ӂ̴Ʒ! Клубный портал