Инфо ► Подарунки до 8 березня

Просмотров: 1025 Автор: Daizy 18.02.2019, 16:15
Подарунки до 8 березня

★ Смотри по теме ▼

Подарунки до 8 березня

домашні фото гарні дівчата

. Инфо на клубном портале


«Хоттабич в гостях на святі мам» Сценарій до 8 березня для дітей середнього віку. Дорослі герої: Старий Хоттабич Шапокляк Фрекен Бок (з казки «Малюк і Карлсон»). Діти: хуліганчікі. Вхід-танець: 1 дитина: Хто відкрив мені цей світ, Не шкодуючи своїх сил? І завжди оберігала? Найкраща на світі МАМА! 
 
подарунки до 8 березня2 дитина: Хто любимо всіх на світі? Це відразу скажуть діти Обійди весь білий світ Краще мами в світі немає! 3 дитина: Одного разу я сказав друзям На світі багато добрих мам. Але не знайти, ручаюся я, Таку маму, як моя! 4 дитина: Мама-слово дороге, У слові те тепло т світло! У славний день 8-го Березня Нашим мамам шолом Все: Привіт! Пісня «Про маму» (діти сідають) 5 дитина: Багато-багато нам гостей прийшло, Це дуже добре! Будемо вас сьогодні розважати, пісні співати, Вірші читати і танцювати. Жартівливий танець: «А ти мене любиш? Ага! Ага! »(4 пари) За дверима лунає гуркіт, з'являється Старий Хоттабич. Хоттабич: Ай, вай, вай, горе мені, бідний я джин, нещасний син свого батька! Ведучий: Дідусь, що з вами? І хто ви такий? Хоттабич: Я прославлений і могутній у всіх чотирьох сторонах світла джин Гасан Абдурахманович Хоттабич, тобто син Хоттаб. Сидів я спокійно в глечику і плавав собі в морській безодні, горя не знав, а тут якісь хулігани напали і давай стріляти по моєму глечику. Глечик мій розбився, сирота я тепер, бездомний. Вай, вай! Як багато народу! Як тут гарно, чий цей прекрасний палац? Хто щасливий володар сього багатства? А дітей як багато ... Дітки, а ви, дітки чиїх будете? З якого царства, ким же буде ваш батько? Ведучий: Ви потрапили не в палац, а в дитячий сад. Ми сьогодні відзначаємо свято на честь всіх жінок на світі. Це наші гості-мами, бабусі, сестрички. 

Хоттабич: А хто ж ти, очоровательная з очоровательних? Ведучий: Я одна з вихователів, які виховують цих прекрасних дітей. Хоттабич: Вай, вай, хороша вихователька. Наймиліші дітки, що таке дитячий садок? Виходять 2 дитини. 1 дитина: У садок йде з ранку пустотлива дітвора, Займається, пустує, не нудьгує, веселиться. 2 дитина: Тут балують нас, пестять і любов'ю зігрівають. Тут зростаємо і я і ти Обидві дитини: Дуже швидко як квіти! Хоттабич: О! Я все зрозумів. О, дивовижний з дивовижною. Ведучий: Старий Хоттабич, ви не могли б виконати одну наше прохання? Хоттабич: (падає на коліна) Я ваш раб до самої смерті, все бажання виконаю, кажете, що хочете? Ведучий: Що ви, дідусю вставайте, в нашому столітті всі рівні. Я хотіла попросити вас, щоб ви придумали якусь гру для наших дітей. Хоттабич: Звичайно, є і гра для вас, мої юні створіння. Старовинна морська гра, підглядів, поки в глечику сидів. Улюблена гра моряків. Гра: «Щасливе плавання? » (З використанням плавальних кіл) Раптово звучить хуліганська музика, дзвін скла. 

Хоттабич: Вай, вай, знову кажись, хулігани йдуть. Горе мені, горе! (Ховається за вихователем) Танець хуліганів (8 хлопчиків) (Хоттабич насторожено визирає і спостерігає за танцем) 1 хуліган: Любимо ми дражнити, хуліганити, Дівчаток за кіски деребаніть. Бити по щоках всіх дуже сильно, І за це нам анітрохи не соромно! 2 хуліган: Ми всі задираки, знаєте самі, Якщо що, вчепившись відразу зубами. Навіть Хоттабича ми перемогли А його глечик по морю пустили! Всі: Наш девіз - бийся! Ведучий: І справді, хулігани! Гей, хлопці - хулігани, ведіть себе в гостях пристойно, не кричіть, не шуміть, малих діток не лякайте, старість поважайте. Я знаю, ви в садок не ходили ніколи, тому й такі. Пропоную залишитися на нашому святі і повчитися у нас хорошого і доброго. Попросіть у Старика Хоттабича прощення і сідайте. Хулігани: Прости нас, дідусю, ми більше не будемо! Хоттабич: Дякую, о, прекрасні з прекрасних, низький вам мій джіновскій уклін. Ведучий: Старий Хоттабич, послухай яку гарну весняну пісню знають наші діти. ПІСНЯ: «Весна - красна» Діти сідають Музика, З'являються Шапокляк і Фрекен Бок. Вони один одного штовхають, кожен хоче пройти вперед, і при цьому лаються. («Ти куди, лізеш», «Дай мені пройти, я старший за тебе», «я краще тебе» і т. д.) Шапокляк: Ой, що це? Ой, хто це? Фрекен Бок: Я, до вашого відома, супер домоправительниця. А ось ти хто? Шапокляк: (звертається до глядачів) Дозвольте представитися! Шапокляк! Прошу любити і жалувати! Фрекен Бок: За що тебе любити? Тебе он не дізнався ніхто. 

Шапокляк: Та ви що, справді, мене не впізнали? Хоча й не дивно! У цьому вбранні я виглядаю набагато молодшим! Я - Герда Бармідотовна, стара. Ой, ні, зовсім заговорилася! Дівчина по прізвищу Шапокляк. І, між іншим, нещодавно брала участь в конкурсі: «Міні-Міс» Ось купила полотно, супермодні воно (підніме поділ) Сама кроїла, сама й пошила. (Звертається до Фрекен Бок.) Так що, прикуси мову. Фрекен Бок: Ох, насмішила, «Міні - Міс», тобі тільки туди й дорога. А я ось отримала запрошення на «Максі - Міс», маю портфоліо, а у тебе, де воно? Шапокляк: (риється в сумці, дістає пацюка) Ось воно, портфоліо, Лариска моя (трясе перед Фрекен Бок, та її дуже боїться) Фрекен Бок: (побачивши Хоттабича) Та зажди, ти. Дивись, хто це там стоїть? Який важливий, чує моє серце Ненашенскій він. Ах, який кавалер! (Надсилається до Хоттабичу, розглядає його і його одяг) Халат з парчі, чалма з шовку! (Хоттабич смущяется, весь час смикає свою бороду) Шапокляк відтягує Фрекен Бок від Хоттабича. Шапокляк: Ой, ти-то куди лізеш, своєю вагою розчавиш его.Глянь, який він стрункий, як я ж. Два чоботи пара кажуть, про такіх.Молодой людина, потанцюй ж зі мною! Фрекен Бок.оттасківает Шапокляк назад. Фрекен Бок: Краще зі мною! Потанцюйте, потанцюйте! Хоттабич: Ой, наймиліші! Відпустіть мене, будь ласка, домой.Я адже вічний холостяк, манери залицяння мені не знакоми.Танцевать я зовсім не вмію. Шапокляк: З ким же, мені, танцювати? З цими «Малявка»? Фрекен Бок. : Так вони, мабуть, танцювати-то не вміють. 

Ведучий: Це ми-то не вміємо? Хлопці, давайте покажемо, на що ми здатні. Запрошую всіх хлопців і вас дорогі гості, на танець Загальний танок: «Арам - зям - зям ...» Шапокляк крутиться біля Хоттабича, Фрекен Бок повторює рухи за дітьми, побачивши, що Шапокляк улещує Хоттабича, відтягує її і відводить до хлопців танцевать.Старік Хоттабич радісно і тихенько крадеться до виходу і йде. Після танцю діти сідають. Фрекен Бок: Ох, заморили ви мене. Що поробиш, старість не радість. Дійсно, вже ми, чого тут приховувати, не молоді теперь.Вот і джин від нас втік. Шапокляк: Так і я давно вже бабусею стала. Ой, стара, але ж я зовсім про свою внучку забула. (Іде до дверей, з'являється з коляскою) Ось вона, моя красуня. Ах, ти батюшки, розповили зовсім, знадобиться допомога батьків. Фрекен. Бок: Давай, мам запросимо, перевіримо їх на вправність. Гра: «сповити малюка» Ведучий: Милі пані, ви нам дуже сподобалися. Ми з Ребятки хочемо привітати всіх наших бабусь і вас такими прекрасними словами: 1 дитина: У кожного, у кожного Є бабуся своя, Всі діти люблять бабусь, Вони наші друзі. 2ребенок: Я для бабусі улюбленої У цей день на все готовий. Вип'ю чай з її малиною, Знімання десяток пирогів. 3 дитина: Я з нею не знаю нудьги, Мені все приємно в ній. І БАБУСИНІ РУКИ Люблю все сильніше. ПІСНЯ: «Бабуся». Фрекен Бок: Ой, сльоза прошібло, спасибі, родние.Мой - то онук будинку залишився, не вистачає мені його, бешкетника, піду я краще, хлопці. Будьте здорові. Ти, подруга, йдеш? Шапокляк: Іду, іду! До побачення, дітки - цукерки. (Йдуть) Шапокляк повертається назад. Шапокляк: Внучку красуню, мало не забула, бере коляску. Ну що ж, низький усім уклін (пішов) 4 хлопчика. 1ребенок: Свято сьогоднішній ми продовжуємо Дівчаток наших вітаємо. Ми б окремо заспівали для кожної, Тільки співаємо ми дуже неважливо. 

2 дитина: Якщо дражнили ми вас прикро, Чесне слово, нам дуже соромно. І не від злості, а за звичкою Смикали часто вас за кіски. 3 дитина. Дуже вас просимо, Ви нас пробачте, І поздоровлення наші прийміть! Дівчатка з місця: Спасибі, хлопчики! Виходить дівчинка. Дівчатка: Дорогі наші хлопчики Ми так завжди пишаємося вами! Від усієї душі вам дарують дівчинки Свій скромний танець метеликів. Танець Метеликів (дівчатка) Діти встають на свої місця по всьому залу. 1 дитина. Зі святом ми вітаємо Бабусь, дівчат, мам! Нехай же сонечко у віконце Кожен день стукається до вас! 2 дитина: Будьте веселі, красиві, Всім дарили ласку, світло! Вам здоров'я всім бажаємо І дожити аж до ста років! 3 дитина: Милі, кохані! Вітаємо зі святом! З днем ​​весни, рідні, Мамочки ви наші! Танець хореографа. Діти сідають. Стукіт у двері. Ведучий: Хто це до нас стукає? Свято наш вже заканчівается.Ребяткі, ви тихенько посидьте, я піду, подивлюся, хто це до нас проситься. (Провідний йде до дверей, повертається з посилкою) Ведучий. Ребятки, вам прислали посилку, хочете дізнатися, від кого? (Так!) Тут є лист, слухайте, уважно. «Дорогі мої, юні створіння, сладчайшие ви мої, спасибі вам за свято! Хочу з вами поділитися зі своєю радістю, мій батько, Хоттаб подарував мені новий глечик, тепер я знову перебуваю в морській безодні. Передаю вам посилку з солодощами, я сам родом з Сходу і дуже люблю солодощі. Думаю, мої милі, вам сподобається мій подарунок. Пригощайтеся! З любов'ю Старий Хоттабич. » Зараз подивлюся, хлопці, що за солодкий подарунок нам надіслав Хоттабич? Тут шоколадні цукерки! Любіть, цукерки? (Так!) Добре, пригощатися будемо в групі. Давайте скажемо голосно нашому чарівнику Хоттабичу: «Дякую! »Він же чарівник, він обов'язково почує наші слова. Наше свято підійшов до завершення. Зі святом, вас, милі дами! Нехай же весна принесе назавжди здоров'я і молодість у ваші домівки. Нехай будуть щасливі ваші діти, і кожна дитина, даний вам від бога, послужить райським квіткою для вашого серця!