Инфо ► Привітання з 8 березня

Просмотров: 525 Автор: Daizy 16.01.2019, 14:50
Привітання з 8 березня

★ Смотри по теме ▼

Привітання з 8 березня

Сток оптом Украина

. Инфо на клубном портале


Сценарій свята 8 березня для дорослих. Даний сценарій можна використовувати на корпоративній вечірці, яка присвячена міжнародному жіночому дню. Необхідно заздалегідь попередити всіх запрошених жінок, щоб вони прийшли на свято у вечірніх нарядах, принесли з собою найкрасивішу (на їх погляд) особисту фотографію зі своїм зображенням.
привітання з 8 березня Заздалегідь варто приготувати подарунки для все жінок (обов'язково квіти) і самостійно виготовити грамоти з номінаціями: «Міс елегантність», «Міс чуттєвість», «Міс кмітливість», «Самая фотогенічна», «Самая талановита», «Міс-оригінальність». Обрати двох провідних чоловіків, решта чоловіків є членами журі. Кожен конкурс - це окрема номінація, в якій перемагає одна з учасниць. За кожен конкурс всі члени журі виставляють кожній учасниці оцінку за п'ятибальною шкалою. Потім оцінки кожної учасниці сумуються, таким чином, визначається одна переможниця тій чи іншій номінації (необхідно, зробити так, щоб кожна учасниця стала переможницею в тій чи іншій номінації). Ведучий № 1: Здрастуйте, дорогі наші жінки! Сьогодні наша вечірка присвячена 

Міжнародному Жіночому Дню. Від імені всього чоловічого колективу дозвольте привітати Вас, дорогі й улюблені наші жінки. Залишайтеся такими ж красивими, розумними, турботливими і ніжними, чарівними і бажаними. Нехай Вас оточують тільки сильні і розумні чоловіки, які будуть дарувати Вам свою любов не тільки в цей день. Ведучий № 2: Я приєднуюся до цих привітань і хочу, щоб наші жінки частіше посміхалися, тому що ніщо так не радує чоловіка, як жіноча посмішка. З 8 березня Вас, дорогі й улюблені наші жінки! Напевно, кожна жінка мріє стати учасницею конкурсу краси. Що ж, у цей день Ваші мрії здійсняться. Сьогодні ми проведемо своєрідний конкурс, де виберемо переможниць у кожній номінації. Ведучий № 1: Перша номінація називається «Міс елегантність». Всі жінки, безсумнівно, прийшли підготовленими до цього конкурсу, тому нашому журі належить зробити непростий вибір. Ведучий № 2: Отже, кожна жінка повинна продемонструвати свій вечірній наряд. Для цього треба красиво пройти по імпровізованого подіуму, і представити своє вбрання. Ведучий № 1: Безсумнівно, кожна з Вас змогла б стати приголомшливою моделлю. Ви відмінно впоралися з першим завданням. Результати цього конкурсу ми дізнаємося пізніше. Ведучий № 2: Друга номінація: «Міс - чуттєвість». Щоб дізнатися, хто здобуде перемогу в цьому конкурсі кожна учасниця по черзі повинна виконати чуттєвий танець під повільну музику. Для кожної учасниці включається повільна композиція протягом однієї хвилини. 

Усі члени журі не забувають ставити оцінки кожній учасниці. Ведучий № 1: Приголомшливо дівчатка! Ну, що настав час дізнатися, хто ж у нас найрозумніша і кмітлива. Зараз ми будемо задавати Вам питання на тему моди. Хто з Вас знає правильну відповідь, прохання підняти руку. За кожну правильну відповідь учасниці нараховується п'ять балів. Отже, номінація: «Міс кмітливість». Ведучий № 2: 1. Хто з відомих дизайнерів ввів у моду маленьке чорне плаття? (Коко Шанель). 2. Як називаються лагідні спідниці, довгі спідниці, і спідниці середньої довжини? (Міні, максі, міді). 3. У що були одягнені давньогрецькі богині? (У хітони). 4. Що таке уггі? (Хутряні валянки). 5. Традиційний одяг гейш? (Кімоно). 6. Який відомий російський дизайнер одягає зірок російського шоу-бізнесу? (Валентин Юдашкін). 7. Якого кольору традиційне весільне плаття? (Білого). 8. Як звуть наймолодшого дизайнера в Росії, чиї колекції користуються великою популярністю у дівчат? (Кіра Пластініна). 9. Як називається магазин, де продається ексклюзивна дизайнерська одяг? (Бутік). 10. Столиця світової моди? (Париж). 

Ведучий № 1: Виявляється, Ви все чудово обізнані на тему моди. Настав час дізнатися, хто з Вас сама фотогенічна. Для цього надайте журі Ваші фотографії. Ведучий № 2: Поки журі ставить оцінки кожної фотографії. Я пропоную підняти тост за наших милих дам. Давним-давно жив чоловік, який мав небачену красою. Звичайно, навколо нього завжди була величезна кількість самих різних прихильниць. Чоловік міняв дівчат, як рукавички. Одна була не така гарна, як йому б цього хотілося, інша не вміла смачно готувати, третя не говорила компліментів на його адресу, четверта не вміла доглядати належним чином за собою. Таким чином, красивий чоловік всіх своїх дівчат гнав від себе геть. Не встиг він озирнутися, як старість прийшла до нього. Ні коханої дружини, ні дітей, ні онуків, - нікого і нічого в нього було. Незабаром він помер від самотності. Так давайте ж піднімемо наші келихи за те, щоб кожен чоловік знаходив у кожній жінці тільки достоїнства, а недоліки допомагав виправити. За неповторність і красу кожної жінки. За Вас, дорогі! Ведучий № 1: Наше шановне журі підрахувало підсумки цього конкурсу, тому прийшов час для наступної номінації: «Самая талановита». Для цього кожна учасниця повинна по черзі заспівати пісню або розповісти вірш, де згадується весняний час року. Ведучий № 2: Прийшов час для останньої номінації: «Міс оригінальність». Для цього кожній учасниці необхідно самим оригінальним способом привітати всіх жінок зі святом 8 березня. Ведучий № 1: Отже, в той час, коли наше журі підводить підсумки кожній номінації, я ще раз хочу привітати наших милих дам! І побажати Вам всього самого найкращого. Ми вас дуже цінуємо і любимо! Оголошення підсумків, та вручення подарунків та грамот. Ведучий № 2: Безумовно, кожна дівчина гідна звання Міс Світу, тому що всі Ви по-справжньому красиві. За Вас, милі дами, З 8 березня!