Клубные статьи ► Одежда для знакомства: какую подобрать

Просмотров: 704 Автор: ClubStyle 20.04.2019, 12:13
Одежда для знакомства: какую подобрать

★ Смотри по теме ▼

Одежда для знакомства: какую подобрать

советую конфискат одежда

. Клубные статьи на клубном портале

Одежда для знакомства.
При знайомстві ми майже відразу звертаємо увагу на одежду. Стаття про те, як правильно її підібрати чоловікам і вигідно себе подати в образі, який створює одяг. Є така думка, що головне в одязі, це не сам одяг, а на скільки впевнено ти себе в ній відчуваєш. Звичайно, до одягу це не відноситься, але ось приклад: моя знайома після невдалого мелірованія в домашніх умовах знайшла на волоссі зелені та помаранчеві жмутки через завдання одного типу фарби на інший і стала схожа на чорнобильську тваринку ...

Вона не розгубилася, так і ходила кілька місяців. Відчувала себе впевнено і легко в цьому образі і всім це подобалося! А от якщо б вона переживала через безладдя на голові - навколишні відчули це і почали б висміювати "модну" зачіску. Але це не означає що потрібно на себе одягати сумнівний наряд, наводити дивну зачіску і з гордо піднятою головою виходити в центр міста. Зробіть одежда для знакомства вашим союзником.

Одяг приховує недоліки фігури, які є майже у всіх, «виправити» фігуру можна тільки при правильному підборі одягу. Тому часто при виборі нового одягу завжди виникають питання - «чи буде ця футболка приховувати мій великий живіт?» Або «а не здаюся я в цьому піджаку занадто худим?». Такі роздуми ми часто чуємо від жінок, але для чоловіків це теж абсолютно нормально.

Зараз ми почнемо описувати недоліки фігури і ефективні візуальні методи їх усунення.

Якщо у вас високий зріст, або ви трохи схожі на Дядю Стьопу, не носіть взуття з високою шнурівкою поверх джинсів або штанів, масивну взуття, вам не підійде одяг з вертикальними смугами так само як і вузька краватка, уникайте купувати короткі піджаки, светри, футболки і куртки, відмовтеся від постійно розстебнутого верху одягу. Зате вам дуже підійдуть брюки і джинси з вузькою талією, широкі ремені, подовжені піджаки і куртки, одяг з горизонтальними смужками, домагайтеся максимального контрасту між кольором сорочки і костюма.

Добре якщо ви не повний, але якщо дуже худий, це теж мінус, і його можна легко сховати. Навіщо бути схожим на голодуючого студента? Носіть світлі тони одягу, широкі смужки зверху і знизу одягу, підвертають вгору рукави одягу, там де це можливо. Ще можна підібрати собі широкий фасон штанів, а ось темний одяг, як і дуже облягає не буде на вас виглядати. Ще рада - відмовтеся від занадто мішкуватою одягу, від однобортних піджаків і пальто з глибоким вирізом.

Тонку шию теж можна приховати, відмовившись, наприклад від вузьких краваток, стоячих за формою зачісок, V-образного вирізу верху одягу та сорочок з розстебнутим коміром, зате можна носити шарф (природно до місця), відростіть невелику бороду, і купите сорочки зі стійкою, високим коміром. Домагайтеся контрасту між коміром і одягом.

При вузьких плечах, якщо вони не схожі на плечі Аполлона, і ви лінуєтеся виправляти це фізичними навантаженнями, слід носити речі в клітку, або великим горизонтальним малюнком, товсту в'язану одяг, вузька краватка. А от з'являтися на людях в щільно облягає фасон одягу верху і в вертикальних смугах верху одягу не рекомендуємо.

Коли природа нагородила вас довгими худими руками, можна носити годинник на не надто масивному ремінці, теж саме можна сказати і про браслетах. Купуйте рукавички з високою манжетою. Як правило, у купленої сорочки на таку людину будуть короткуваті рукава. Щоб це було зовсім не помітно візуально, можна купити легкі рукавички, закатати трохи рукава так щоб між рукавом і рукавичками виднілася невелика смужка шкіри. А от носити сорочки з довгою манжетою, і довгі поздовжні смуги і вузькі візерунки на рукавах одягу зовсім не рекомендується.

На сідниці хлопців дивляться при виборі партнера багато дівчат, і вони теж повинні мати хорошу форму. Відмовтеся від заправлених в брюки футболок і сорочок і коротких курток і піджаків, носіть прямі брюки з малюнком, одягайте светри і куртки довше пояса - якщо у вас плоскі сідниці.

Масивна фігура теж не подобатися багатьом жінкам. Якщо ви щільний людина з широкою фігурою і хочете виглядати інакше, не носіть занадто світлі відтінки одягу для знакомства, занадто контрастну одежда, вузькі або короткі краватки, відмовтеся від широкого малюнка на одязі вгорі і внизу і від широких горизонтальних смуг верху і низу, не носите багато "шарів" одягу не підвертаєте рукава і не тримайте руки в кишенях. Надягніть темні більш менш однотонні відтінки одягу, купуйте гладкі легкі тканини з вертикальними смужками.

Висить живіт у хлопців аж ніяк не показує їх солідність, тому якщо такий є - краще приховати це, використовуючи наступні правила. Не носіть щільно оббігаючим одяг, брюки зі складками, вузькі або короткі краватки, гладкі літні тканини без легкої фактури. Зате можете взяти на озброєння джинси з високою талією, злегка вільні костюми, костюм трійка, виберіть одяг з вертикальним малюнком.

Якщо у вас невелике зростання і ви хочете здаватися вище, не вірячи що справа не в рості, а душі і вчинках, вам не треба носити широкі штани і джинси, широкі ремені, відмовтеся від сильного контрасту в поєднанні кольорів. Краще носите подовжені піджаки і куртки, джинси з високою талією, підбирайте одяг з вертикальним малюнком та смугами верху і низу одягу.

Для приховування товстої короткій шиї, яка часто доповнює зайву масивність фігури носите одяг з V-подібним вирізом, намагайтеся хоч інколи одягати вузькі краватки і найголовніше голитися чисто і регулярно. Не носіть шарфів, об'ємні коміри, широкі галстуки і застебнуті до верху сорочки.

До речі, тому що подвійне підборіддя, на жаль, частий супутник товстої і короткої шиї дамо раду і на рахунок цього: не носіть водолазок і светрів з об'ємною горловиною та комірів з пристібаються куточками, голіться чисто і купуйте сорочки з жорстким коміром.

Добре, коли у дівчини широкі стегна. Якщо володарем їх є чоловік, можна поправити це наступними інструкціями. Носіть темні джинси і брюки, бажано з вертикальним малюнком на стегнах, підбирайте піджаки, куртки та светри так, щоб оди доходили до середини сідниць як мінімум. Уникайте світлих тонів джинсів і малюнка в клітку.

Прочитавши статтю, не поспішайте купувати собі багато нових речей, які ми радимо носити, тому що є ательє, де допоможуть підігнати вам одяг під вашу фігуру або за розумну плату зшити костюм, який не соромно буде носити (це якщо ви звернетеся в більш менш дорогу організацію). Але деякі перероблені речі можуть виглядати не дуже добре, тому ставитеся уважно до процесу, та й до самої купівлі речей взагалі і не економте на собі ніколи!