|
★ Смотри по теме ▼
|
Солярії бувають різні за своєю конструкцією, але у всіх таких установок "штучного сонця" є як плюси так і мінуси. Прийти до золотої середини не вийти, а от вирішувати йти чи не йти туди, і на скільки, прийдется саме вам.
<; Р> Поговоримо про достоїнства засмаги в солярії.
Засмагати треба зовсім небагато - це не просто рада. У мене є знайома, яка і взимку і влітку одним кольором. Її шкіра оранжево-чорна, в нерівних зморшках. А сама вона схожа на недопалок. Цей результат майже щоденного відвідування солярію за пару років. Нездоровий надлишковий засмага не тільки не в моді. Це дуже небезпечно. Але про це пізніше. Легкий загар насправді добре виглядає, створюється ефект доглянутості і тонального крему, який маскує нерівності, прищі і інші недоліки. У підсвідомості у навколишніх складається враження морського загару, південного відпочинку, а у засмаглого - почуття впевненості. В результаті помірного впливу ультрафіолетових променів настає позитивний ефект для організму. Знижується ризик шкірних захворювань (наприклад грибкових), зміцнюються кістки і м'язи, Обен речовин покращується, в організмі починають вироблятися деякі вітаміни, недолік яких особливо проявляється взимку. Тому поліпшується і настрій, викликане, наприклад, недоліком сонячних променів. До речі, навіть влітку коли сонячного світла начебто достатньо, люди, що не виходять протягом усього світлового дня на вулицю, скажімо через зайнятість на роботі, можуть без шкоди швидко компенсувати цю прогалину в солярії в будь-який зручний час.
А тепер про недоліки знакомства.
Ви точно впевнені, що доктор не заборонить вам сонячні ванни? Таке може бути при багатьох шкірних захворюваннях, прийомі деяких медикаментів, якщо у вас проблемна шкіра ніжна і тонке волосся. А може у вас тип шкіри, що характеризується майже повною відсутністю пігменту (це якщо у вас веснянки і блідий відтінок шкірного покриву)? Тоді не те що в солярії, вам і на сонці треба перебувати якомога менше. Це пов'язано з тим, що на такій шкірі навіть після незначного перебування під ультрафіолетовими променями виникають опіки. До недоліків відноситься і фінансова сторона питання. У провінції хвилина засмаги коштує в середньому 9 рублів, а в Москві доходить до 50. Адже після першого сеансу загару, який може тривати від 10 хвилин і більше, хочеться його підтримати і доведеться знову дістати з гаманця гроші і віднести працівникам солярію. Тепер про головне недоліку - будь-який загар, навіть сонячний, це негативне випробування для шкіри, у відповідь на яке виділяється пігмент, при цьому процесі відбувається старіння шкіри, а при зловживанні солярієм шкіра швидко починає виглядати старою, а якщо доходить до опіку шкіри і таке повторюється багаторазово - великий шанс онкологічних захворювань.
Запам'ятайте основне правило - знакомства с номерами телефонов: засмагати треба в міру, краще недозагореть ніж перезагореть. Тривалість засмаги залежить від типу вашої шкіри, і працівник салону, де є солярій може проконсультувати щодо кількості часу для сеансу. До речі, якість засмаги залежить від типу та кількості ламп, їх спектру і часу їхньої останньої заміни. Не варто відвідувати сумнівні солярії зі зниженою ціною сеансу або солярії в убогих підвальних приміщеннях - це ознака того що лампи в них не змінювалися, або стоять які небудь найдешевші, які можуть мати шкідливий спектр або будуть такими слабкими, що засмага в підсумку взагалі не проявитися . Ми не полінувалися побродити по інтернет магазинах і посмортеть на різновиди соляріїв і їх ціни. Жахливий факт - переважна більшість соляріїв в салонах краси аматорські, а не професійні, а вони коштують у кілька разів дешевше і сам засмага, як ви розумієте в них "дається важко". Засмага у вертикальних соляріях відбувається кілька швидше, ніж в горизонтальних через те, що в них більше ламп, та й більшість вертикальних соляріїв професійні.
Tweet | |