Клубные статьи ► Знакомства с девушками харькова

Просмотров: 1370 Автор: ClubStyle 20.08.2018, 09:19
Знакомства с девушками харькова

★ Смотри по теме ▼

Знакомства с девушками харькова

Словарь dj

. Клубные статьи на клубном портале

Технічний прогрес зараз ступив вперед. І тепер через інтернет можна не тільки дізнаватися останні новини, листуватися з філіями фірми, де ти працюєш, брати наукові статті та вчиняти інші речі по роботі та навчанні, навіть не виходячи з дому / офісу / ще чогось. Інтернет зробив наше життя більш повноцінним.

Тепер через інтернет можна займатися іншими важливими справами - спілкуватися і знайомитися (адже це теж насправді важливо!). Стукати по клавішах навчилися майже все, але мізків від цього додалося не у багатьох. А адже при невмілому використанні будь-який предмет може представляти смертельну загрозу. Щоб бурхливий розвиток цивілізації йшло на благо, ось вам інструкція по знайомствам в мережі.

Частина 1 -

Інструкція до знайомств знакомства с девушками харькова


Люди починають знайомитися по-різному. Деякі впевнені, що під лежачий камінь вода не тече, закопуються в анкетах і вивчають конвеєрним способом, думаючи, що кількість рано чи пізно переросте в якість. Інші переконані, що вода тече скрізь, особливо якщо залягти в потрібному місці. Вони розміщують анкету, або дають оголошення в смс чат, підпирають голову рукою і чекають реакції активних шукачів. Будь-яка з цих двох категорій повинна правильно себе презентувати. Головний мінус більшої частини анкет - їх повна неінформативно. В кінцевому підсумку, про всіх власників таких анкет можна сказати лише те, що це господар анкети, який шукає знайомства і знає російську мову (іноді з працею). Може бути для когось цієї інформації достатньо. Але, цілком можливо, тільки для тих, хто шукає не людину, а безкоштовного сексу на один раз. Характеристики реальної особи, параметри, характер та інше, значення вже не мають. Вирішуйте самі, потрібно вам це чи ні. Якщо ви надумали чимось виділятися серед цих сірих мас, то радимо постаратися якось виділитися, саме головне що ніхто вас в цьому обмежувати не буде.

Як правило, нудні коротенькі анкети, належать тим, хто "шукає", а не тим, хто «чекає». Часто, такі люди не бачать сенсу презентувати свою особистість на сторінках сайту знайомств, вважаючи, що не потрібно розпорошуватися - краще приберегти все свій шарм для реальної зустрічі.

До речі, сучасні сайти знайомств, такі як lovevolna.ru, влаштовані так, що відповідати на повідомлення і писати їх не зареєстрований користувач не може, зате можна переглядати анкети, шукати свою любов. Багато хто, при перегляді бажаючи написати на вподобану анкету, швидко створюють аккаунт і, не заповнивши жодного рядка в анкеті, "кидаються в бій". Який же з цього результат? Та ніякого. Тільки ті, хто себе не цінують, відреагують на повідомлення з порожньою анкети - вони ж готові хоч на якесь знайомство з першим написав, аби написав хоч хто-небудь! Ну а той, хто не відповідає через дрібниці тому, хто ні слова не написав про себе, знайомитися в цьому випадку не стане. Адже людина не полінувався, багато всього про себе написав, щоб на нього звернули увагу, і тепер природно, хоче про вас дізнатися не менше, ніж ви вже дізналися про нього. Ваш співрозмовник теж хоче знати, з ким спілкується: зріст, вага, кого ви взагалі хочете знайти і чи є в вас хоч щось цікаве для нього. Тому висновок - завжди заповнюйте анкету. Потрібно обов'язково виділити себе з багатьох, позначити себе.

Ще помилка - безликі лист. Просто як повітря, можна сказати. Майже всі перші листи складається або з такого тексту: "привіт", або з: "давай познайомимося". Це м'яко сказати не правильне початок бесіди. Не можна сказати що людина, що відправив таке послання дуже товариська і високо інтелектуальний. Можна здогадатися, що такі фрази зазвичай кидають або ті, хто відправляв кілька десятків таких "привітів" в поспіху, або їм не так вже й потрібно знайомство з вами, а може їм просто більше нема чого сказати. А тепер подумайте, чи часто ви будете відповідати на подібні повідомлення, особливо якщо вам їх приходить по кілька на день.

Фото. У службі знайомств часто є галочка "шукати оголошення з фото", якій дуже багато користуються, відсіваючи при пошуку всіх, хто віддав перевагу заховати від усіх своє личко. Тим паче, фото потрібно тим, хто хоче дізнатися як ви виглядаєте і це не буде сюрпризом при зустрічі. Так що всім рекомендуємо вивішувати своє зображення. Причому бажано різної якості.

А ось і сумний факт. Деякі розміщують або розсилають не свої, а чужі фотографії. Не зовсім зрозуміло для чого це, але факт залишається фактом. Якщо є підозри щодо фото, задавайте навідні запитання про те де і як була зроблена фотографія, попросіть інші знімки. Причому просите фото, де добре видно обличчя, а не інші частини тіла, наприклад оголені ... До речі, останнім часом любителів таких знімків стало багато, тому якщо ваша мета дійсно познайомитися, а не просто давати милуватися іншим на ваші тілеса (на цьому сенс знайомства для деяких вичерпується), інтимні фото повинні розміщуватися в останню чергу, якщо взагалі ви вважаєте за потрібне їх розміщувати.

Частина 2

У кожному разі, не залежно від цілей вашого знайомства - довготривалі відносини або "на одну ніч" - перед зустріччю повинна вестися якась листування. Вона дозволяє зрозуміти, чи збігаються цілі знайомства, правдиво чи налаштований співрозмовник, чи є загальні теми, які можна буде розвинути при ближчому знайомстві, якщо ви зможете їх намацати спочатку, то при зустрічі розмова йде більш гладко! За час листування можна трохи дізнатися і зрозуміти людину (а то може з'ясуватися, що головний критерій при виборі, наприклад, проживання в одному районі - щоб грошей на дорогу не витрачати). До речі, за помилок у написанні можна судити про грамотність (хоча я іноді теж роблю багато помилок, коли поспішаю). Висновок: попередня листування може запобігти багатьом несподіванки піднесе вам багато інформації для роздумів.

До речі, по голосу можна судити про характер людини, так що перед зустріччю можна переговорити по телефону (але не варто давати домашній чи робочий телефон!) Адже якщо голос здасться неприємним, викличе у вас негативні думки - я думаю навряд варто продовжувати знайомитися.

Частина 3 знакомства с девушками харькова 

Де призначити зустріч? Попереджаємо - ніколи не можна запрошувати незнайомих до себе додому, а тим більше їхати по якомусь адресою. Перша зустріч обов'язково повинна проходити на нейтральній території. А потім - думайте і вирішуйте за обставинами. Можете зустрітися в парку або кафе, а потім через кілька годин розмови привезти партнера або партнерку до себе, якщо ви дійсно цього бажаєте. Ймовірність того, що ця людина виявиться грабіжником і т.п. мінімізується. Але при зустрічі на нейтральній території теж може бути неспокійно, наприклад, не варто відразу сідати до малознайомих в машину. До речі, призначати і ходити на побачення в пізніше і тим більше в нічний час категорично не раджу. Про алкоголь на першому побаченні. Його надмірне вживання може привести до поганих наслідків. Навіть дівчина може обчистити кишені нетверезого хлопця, вкрасти документи, якщо це і було метою її знайомства.

На всякий випадок заздалегідь залиште всі відомості про те, куди і до кого ви пішли своїм друзям або подругам. Якщо що - вони будуть знати, де ви знаходитесь. І останнє. Нагадуємо про необхідність використання презервативів при знакомстві с девушками харькова:)