Био world Djs ► Dj Gvozd

Просмотров: 477 Автор: ClubStyle 21.11.2018, 07:41
Dj Gvozd

★ Смотри по теме ▼

Dj Gvozd

Одежда для знакомства: какую подобрать

. Био world Djs на клубном портале

Диджей картинки http://club-style.com.ua/photo/photo_dj/23


Подорож діджея Гвоздя (справжнє ім'я Костянтин Нестеров) по світу drum'n'bass музики почалося в далекому 1997 році, коли він ще тільки починав грати. А сьогодні він - один з найвідоміших drum'n'bass діджеїв Росії, промоутер, музичний продюсер, радіоведучий, батько-засновник і беззмінний керівник Respect Family.

У березні 1998 року Dj Gvozd почав влаштовувати власні d'n'b вечірки в пітерських клубах і виступати на масштабних рейвах і опен-ейрах, а у вересні того ж року став учасником спільного лайв проекту з панк колективом "Ла-5 в повітрі". Серія вечірок у клубі Грибоєдов за участю цього проекту користувалася великим успіхом.

22 квітня 1999 відбулася презентація першого релізу Respect на власному лейблі Гвоздя - Гвоздь DIY (Do It Yourself), який побачив світ у вигляді збірки пітерської drum'n'bass музики. У грудні того ж року вийшла друга частина компіляції.

Крім цього, в квітні 1999-го Gvozd створив компанію Respect Family, яка об'єднала під своїм дахом музикантів і діджеїв, які пишуть і грають drum'n'bass. Розвиток вітчизняної d'n'b сцени і стало головною метою діяльності учасників крю: Gvozd, T.Half, Zemine, E: Beat, Art, Dissident, 3'0'3 project, GOOASH, Mekanic Duo, SPBass Team, RESTArt. Вечірки Respect Family проходили в пітерських клубах Грибоєдов, Спартак, Клим Ворошилов, От Вінта, Порт, Сайгон, п'ятниця, Мама, Пар' та багатьох інших. А крім цього, Respect Family активно займалися гастрольною діяльністю по містах Росії.Так Dj Gvozd починав новий етап у розвитку пітерської і російської d'n'b сцени.

З березня 2000 року Gvozd веде авторське шоу Піратська станція на Радіо Рекорд, яке сьогодні є найбільшим drum'n'bass радіошоу Росії і знайомить своїх слухачів з усіма тенденціями сучасної музики і класики жанру. Гостями студії досить часто бувають провідні представники світової d'n'b сцени.

В 2002-м компанія Respect Family запускає свій власний лейбл - Respect Records, на рахунку якого численна кількість успішних релізів, що включають авторські альбоми, мікси і компіляції (у тому числі щорічні Всеросійські Drum & Bass Конвенції) на самих різних носіях, від касет до вінілу .

Щорічно, починаючи з 2003-го, в Санкт-Петербурзі та інших містах проходить фестиваль неймовірного масштабу Піратська станція, учасниками якого за весь час стали такі d'n'b герої, як Goldie, Fabio, LTJ Bukem & Mc Conrad, Roni Size, Hype, Pendulum, Adam F, Technical Itch, Aphrodite, Bad Company, John B і дуже багато інших. Крім цього, Гвоздь є одним з організаторів заходу під назвою Всеросійська Drum & Bass Конвенція, яке щорічно збирає найкращих діджеїв і продюсерів Росії і ближнього зарубіжжя.

У 2004 році разом з E: Beat Gvozd заснував музичний проект TKB (Tru Kupchino Badman $), на рахунку якого релізи на Respect і вініловий реліз на лейблі Opposide Records, створеному в 2007 році Цвяхом спільно з Dissident. Основний напрямок діяльності Opposide Records - випуск leftfield drum'n'bass і drumfunk музики в основному російських і східноєвропейських артистів. У червні 2009 року Opposide Records представили свій перший вініловий реліз. У тому ж році почалася вінілова епоха головного дітища Гвоздя - лейбла Respect!

За плечима Гвоздя - організація незліченної кількості вечірок, багато з яких зайняли почесне місце в історії розвитку російської drum'n'bass культури. Зусиллями Respect Family Петербург побачив таких зірок як Gush Collective, Black Sun Empire, Seba, Paradox, Pyro, Physics, Resound, Nookie, Barbara Shroombab, Future Prophecies, Storm, Breakage, Klute, Bailey, Nu: Tone, Goldie, Technical Itch, Aphrodite, Corrupt Souls, Stamina MC, Alley Cat, Future Engineers, MC System, Makoto, MC Deeizm, Alix Perez, Lynx, Icicle, Mark Od, Martsman та багатьох інших. Крім цього, було проведено величезну кількість відмінних паті в Москві, Нижньому Новгороді, Краснодарі, Рстве, Новосибірську, Самарі, Києві, Харкові і ще дуже багатьох містах Росії та Україні.

В даний час Gvozd активно гастролює і є постійним учасником фестивалю KaZantip (c 1999 року), а також одного з найбільших рейвів DJ Parade і міжнародного drum'n'bass фестивалю WetLuck. Бере участь у більшості акцій Радіо Рекорд. А імена світових d'n'b зірок, з якими він грав на одній сцені, не має сенсу навіть намагатися перерахувати.

Вивчаючи і люблячи всі прояви drum'n'bass музики, Gvozd дуже еклектичний в своїх міксах. У його сетах на найрізноманітніших вечірках можна почути все - від вибухонебезпечної суміші найяскравіших танцювальних хітів до узкоконцептуальних збірок, що відносяться до того чи іншого саунду. Незмінними завжди залишаються позитивні вібрації і висока техніка гри.

Нагороди Russian Drum & Bass Awards за версією сайту Drumandbass.ru:
- Кращий діджей 2003, 2006, 2007
- Кращий лейбл 2006, 2007
- Кращий mix CD 2006, 2007
- Краще радіошоу 2003, 2004, 2006
- Видатний внесок у Drum & Bass в Росії 2006, 2007

Місця в TOP 100 DJ Росії за версією сайту DJ.ru:
- TOP 100 DJ Росії 2004 - 36 місце
- TOP 100 DJ Росії 2005 - 23 місце
- TOP 100 DJ Росії 2006 - 13 місце
- TOP 100 DJ Росії 2007 - 8 місце
- TOP 100 DJ Росії 2008 - 9 місце
- TOP 100 DJ Росії 2009 - 53 місце
- TOP 100 DJ Росії 2010 - 50 місце

Pro TOP DJ Росії:
- TOP 100 DJ Росії 2006 - 30 місце
- TOP 100 DJ Росії 2007 - 24 місце
- TOP 100 DJ Росії 2008 - 63 місце


Теги: DJ Gvozd Home ★Главная★ №❶Dj GvozdƸ̴Ӂ̴Ʒ! Клубный портал