Инфо ► Сюрприз до 8 березня

Просмотров: 938 Автор: Daizy 22.07.2024, 17:21
Сюрприз до 8 березня

★ Смотри по теме ▼

Сюрприз до 8 березня

Привітання з 8 березня

. Инфо на клубном портале

Сценарій розважального вечора для школярів на 8 березня. На вечори проводяться конкурси, виконуються пісні і читаються вірші на честь усіх мам, а також всім присвячується приготовлений заздалегідь вальс. (Піднімається завіса, на сцену виходять ведучі - учень і учениця)

 сюрприз до 8 березня Ведучий-учень: Ось і настав свято весни і всіх жінок! Час привітань мам, бабусь і наших чудових дівчат! Давайте присвятимо їм вірші, заспіваємо пісні, і повеселитися їх своїми цікавими конкурсами! Провідна-учениця: А, давайте! І почнемо ми наш концерт зі вірша, присвяченого мамі! Отже, звучить вірш для мами! (Зал аплодує, а на сцену виходить учень і починає розповідати вірш, присвячений мамі) Учень, який розповідає вірш: Ось і початок весни прийшло, Зі святом цим ніжним. І на душі, немов у дитинстві, світло, Хоч за вікном все сніжно. Я вітаю, мамуля, тебе. Зі святом березневим цим. Ти не сердься, якщо що, на мене. Все не слухняні діти. Ти залишайся весь час такий: Радісним і щасливим, І безтурботної і молодий, І захоплено красивою. Я побажаю посмішок тобі Щирих від перехожих. Успіху у всьому, завжди і скрізь. Адже ми з тобою так схожі! (Після вірша лунають оплески, учень іде і з'являються ведучі) Провідна-учениця: Який прекрасний вірш! Ведучий-учень: Ну а після такого гарного вірша для мами, давайте влаштуємо конкурс! Конкурс називається «найпрекрасніші і ніжні слова». Для цього нам потрібні із залу 6 чоловік: 3 хлопці та 3 дівчини. (В залі вибирають 6 чоловік) Ведучий-учень: Умови конкурсу прості. Наші хлопчики із залу будуть по черзі говорити дівчаткам самі приємні і ніжні слова і компліменти! А зал повинен уважно стежити за конкурсом, щоб потім оцінити, хто з хлопчиків виграє в цьому конкурсі! Переможець отримає приз! » (На сцені відбувається конкурс, потім зал аплодує кожному з хлопчиків, кому аплодує голосніше, той і виграв) 

Провідна-учениця: За час конкурсу дівчата почули багато приємних слів! Спасибі учасникам конкурсу! Сподіваюся, що після конкурсу всі скажуть своїм мамам, бабусям та сестрам подібні слова! А зараз на сцені прозвучить пісня, яку наші учні присвячують усім дівчаткам! (Вмикається музика, на сцену виходять 2 учні і починають виконувати пісню) Учні, які виконують пісню: Пісеньку цю Ми починаємо, Дівчаток наших Ми вітаємо. Ми б окремо Заспівали для кожної, Тільки співаємо ми Дуже неважливо. Приспів: Дуже просимо: Ви нас пробачте, І привітання Наше прийміть! Якщо дражнили Ми вас прикро, Чесне слово, Нам дуже соромно. І не від злості, А за звичкою Смикаємо часто Вас за кіски. Приспів: Навіть вдарити Може хлопчисько, Боляче, звичайно, Тільки не занадто. Всі ми задираки, Знаєте самі, Але ображати вас Більше не станемо. (Після пісні зал аплодує, а на сцені з'являються ведучі) Ведучий-учень: Сподіваємося, що дівчатам сподобалася ця весела вітальна пісня! Провідна-учениця: Я думаю, що сподобалася! Я теж її оцінила - прекрасна пісня! Ведучий-учень: Ну а тепер нам хотілося б привітати наших улюблених вчительок! І для цього ми надамо їм свою невелику постановку з добрими пародіями. (На сцену виходять 10 учнів і учениць, вони показують приготовлені заздалегідь пародія на різних вчительок своєї школи) 

Провідна-учениця: Ох, і насміялися ми! Кожна з вчительок побачила на сцені себе і посміхнулася, адже пародія були добрими! Ведучий-учень: Ну, а на закінчення нашого концерту наші учні та учениці подарують усім жінкам залу вальс! (Вмикається музика, виходять учні і учениці в красивих нарядах і починають кружляти у вальсі, після цього зал аплодує, а на сцену в останній раз виходять ведучі) Провідна-учениця: Який прекрасний вальс! Вам сподобалося? (Зал кричить «так!») Ведучий-учень: А наш концерт, на жаль, добігає кінця. Сподіваємося, що нашим мамам сподобалися поздоровлення, а всім дівчаткам - прекрасна пісня! Ми вдосталь повеселилися на конкурсах і повеселили наших вчительок! А тепер концерт закінчено! Ще раз вітаємо з 8 березня всіх наших мам, бабусь, вчительок і всіх-всіх дівчат! (Зал аплодує, на сцені лунає музика, завіса опускається)