Мокрые майки » Мокрые майки

« Предыдущая  | 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57Следующая »


красивые фото девушки, шикарные девушки

красивые фото девушки, шикарные девушки скачать
By Ukraine 02.05.2011

голые развратные девушки, обои голых девушек скачать бесплатно, шикарные голые девушки

"Гламур" - ці дівчата знають собі ціни, незалежні у своїх судженнях та поглядах на навколишній світ. Кожен їх вчинок продуманий, вони розумні, елегантні і ввічливі. Знають толк в хорошій косметиці. Слушаеют Руки Вверх, Фарби й іншу вдумливу і незалежну музику. Проте в нашому суворому світі таких дуже мало. До тауім дівчатам я відношу себе, Крістіну Агілеру, Лору Буш, Моніку Левінські.
"Псевдо-гламур" - вони думають, що вони справжні Гламур. Однак це не так. Вони користуються дешевими кремами та косметикою (справжні гламур беруть креми не менше ніж за 80 рублів). Всі стерви і постійно грузутся між собою. Слухають Брітні Спірс, Алсу (тобто поп-музику на відміну від справжніх Гламур). З них може вийде толк, але тільки в тому випадку, якщо вони стануть розумнішими.
"Рокерши" - зазвичай це дівчата з негарною зовнішністю і слабкі розумом, тому замість того, щоб користуватися косметикою, вони присвячують себе дурним терзанням (наприклад, що мені робити, як далі жити, погрожують розкрити вени). Зазвичай дружать з "рокерами", такими ж смердючими і невихованими персонажами як і вони самі. Слухають HIM, КиШ, Рамштеін, Лакримоза, Глюкозу. У них майже немає шансу стати гламур, вони або стануть псевдо-гламур, або скотяться до "покидькам суспільства". Але якщо на них зверне увагу "справжній хлопець", то у них з'явиться шанс.

Просмотров: 3282 | Размеры: 600x599px/72.9Kb
| Теги: красивые фото девушки, фото молоденьких девочек, шикарные девушки | Добавил: ClubStyle
Смотреть и скачать в реальном размере и хорошем качестве(HQ,HD):
красивые фото девушки, шикарные девушки, фото молоденьких девочек
могут только зарегистрированные пользователи
[ Регистрация | Вход ]