Мокрые майки » Мокрые майки

« Предыдущая  | 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61Следующая »


фото девушки красивые, женская спортивная одежда

фото девушки красивые, женская спортивная одежда скачать
By Ukraine 02.05.2011

фото девушки красивые, женская спортивная одежда картинки, реклама мужской одежды фото

Як не крути, а без прекрасних дівчат нікуди. І якщо хлопець буде озброєний знаннями психології жіночого розуму, тоді йому легше буде розуміти всі її нелогічні вчинки і слова. Часом варто просто погодитися з тим, що маєте, і отримувати від цього задоволення. Які факти про дівчат відомі чоловічій статі?

Дівчата такі ж істоти, як і чоловіки, але з іншими інтересами. Вони люблять гуляти, пліткувати з подружками, фліртувати з протилежною статтю, відпочивати і розважатися. Все це становить невід'ємну частину хорошого проведення часу. Якщо прекрасна леді говорить вам протилежне, вона намагається вам прибрехати, що, власне, люблять робити всі інші представники даного статі. Ви намагаєтеся вести якусь статистику, тоді даремно втрачаєте час. Їх дії не піддаються науковому поясненню, а значить і не можуть мати чіткого математичного розрахунку.

У любові дівчини куди більш непередбачувані, ніж в іншій обстановці. Вони люблять хлопців і все, що можна назвати «красивим»: різнокольорові квіти, пухнастих тварин, вдалі фотографії, модний одяг та інше. За що кожна з них проявляє ті чи інші почуття до об'єкта свого кохання, вона не дасть конкретної відповіді. Однак після розставання, дівчина здатна логічно пояснити все, що їй подобалося, що не подобалося і що більше ніколи не сподобатися.

Що стосується жіночої дружби, то вона часто проявляється в ті дні, коли дівчата перебувають у поганому настрої або їх щось засмутило у відносинах з хлопцем. Немає більшої солідарності між прекрасними леді, ніж «погані вчинки» їх других половинок. Однак це не так страшно для сильної статі, якщо вони дадуть охолонути емоціям своїх дівчат, скучити і захотіти продовжити романтичний зв'язок.

Майже всі красуні бояться різних комах, гризунів, а також свого зайвої ваги. Тому кожна пристойна дівчина вважає своїм обов'язком хоч раз в місяць «посидіти» на якийсь дієті, причому втягуючи в це «захоплююче заняття» свого коханого хлопця. Якщо ж її звужений не підтримує в прагненнях, йому загрожуватиме помста. Щоб уникнути неприємних подій, згадайте, що дівчата люблять вухами - а значить, просто розкажіть їй, яка вона прекрасна.

І ще, дівчата фізіологічно влаштовані трохи інакше, ніж хлопці, тому варто цінувати таке прекрасне і ніжне істота. Наприклад, дівчата люблять запам'ятовувати значні дати, дотримуються більшої культури та гігієни свого тіла, а також кожну секунду свого життя хвилюються, красиво чи вони зараз виглядають чи ні.

Це далеко не повний список фактів про дівчат. Якщо хочете додати ще один, напишіть у коментарях до статті.

Просмотров: 3302 | Размеры: 473x700px/71.8Kb
| Теги: женская спортивная одежда картинки, фото девушки красивые, реклама мужской одежды фото | Добавил: ClubStyle
Смотреть и скачать в реальном размере и хорошем качестве(HQ,HD):
фото девушки красивые, женская спортивная одежда картинки, реклама мужской одежды фото
могут только зарегистрированные пользователи
[ Регистрация | Вход ]