Мокрые майки » Мокрые майки

« Предыдущая  | 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62Следующая »


фото девушек в белом белье, девушки в белом нижнем

фото девушек в белом белье, девушки в белом нижнем скачать
By Ukraine 02.05.2011

фото девушек в белом белье, девушки в белом нижнем белье, красивые девушки фото

Про дівчат - якими вони мені подобаються
Вирішив я написати невелику статтю про саму, напевно, популярної життєвої темі - відносини підлог. І поділитися своїми думками щодо даного питання. Відразу зауважу, що судження ці вкрай суб'єктивні і відносяться тільки до мене, тому я не очікую тут море коментарів та обговорень, а краще - якщо їх взагалі не буде.

У першу чергу, хочеться сказати, що у всіх людях (не тільки в дівчатах) я ціную чесність. Це найперше і найголовніше, що для мене важливо в будь-якій людині. Якщо людина мені бреше, не важливо в якому питанні і в яких цілях - цілком можливо, що на цьому спілкування буде закінчено. Під брехнею я так само маю на увазі усвідомлене недомовленості тих чи інших фактів, через що мої враження можуть бути не вірні. Деякі вважають, що раз я цього не говорив, значить я не брехав, а те, що він думає - це його проблеми. Не обманюйте себе, адже цілком очевидно, чому в таких ситуаціях людина думає саме так - як думає. Навмисне введення в оману - це теж брехня, але не тільки перед людиною, а й перед самим собою і це дає мені підставу робити відповідні висновки про людину. У моєму розумінні: чесна людина - це сильна людина, а зі слабаками мені спілкуватися не цікаво.

По-друге, дівчата бувають сексуальними, жіночними і ті, які мене не цікавлять. З першими - добре проводити дозвілля, з другими - дозвілля і будувати міцні відносини, треті - мене не цікавлять. Простіше кажучи, що сексуальність - не показник того, що я захочу відносин. Для мене не менше значення відіграє її розумові та душевні показники, при цьому вона зовсім не повинна бути доцентом якийсь кафедри або бути янголятком у плоті - швидше за все цей приклад відноситься до тих, хто мене не цікавить. Головне, що б вона не була, як би м'яко сказати - ебанутий трохи того ... Посміхаюся У всьому потрібна міра і адекватність. Так само я вважаю, що у неї не повинні зашкалювати емоції. Я б сказав, що емоції взагалі ні в кого зашкалювати не повинні в будь-якій ситуації - це знову ж стосовно не тільки до дівчат. Я вважаю, що емоції - тільки заважають у житті. Сильні, принаймні - точно.

По-третє, головна роль мого ідеалу дівчини - це бути чудовою матір'ю для наших майбутніх дітей, а так само моїм натхненником у справах. У моєму розумінні, чоловік повинен брати натхнення від жінки і здійснювати свої вчинки, будучи натхненним. Якщо розглядати всю ситуацію з більш ізотеричних кута зору: чоловік - це творець світу матеріалоного, а жінка - це його помічник на більш високому ментальному плані. Якщо жінка володіє потрібними їй знаннями, їй майже нічого не коштує надихнути чоловіка на звершення будь-якої справи, яким би складним воно не було. Як він зробить це справа - це вже завдання, яке повинен вирішити чоловічий розум. Коли ж дружина починає "пиляти" свого чоловіка, що він повинен робити, а що ні - всі знають, що до хорошого підсумку це рідко приводить. Хто то спивається, хто то розлучається, хто то кого то вбиває Посміхаюся. А згадайте Жану Д'Арк - вона армії за собою водила. Власне, в окультних навчаннях жінка тому й грає роль ідола, на кому централізується вся увага - бо тільки вона здатна викликати в чоловіку стільки енергії, скільки це необхідно.

По-четверте, жінка дожна бути самою собою. Це найголовніше, тому що це відноситься до першого пункту про чесність перед самим собою.

По-п'яте, у нас повинні бути спільні цілі та система цінностей. Ми повинні однаково цінувати одні й ті ж речі, події і явища, тому що це є запорукою мирного і взаімопріятного проведення часу разом. Головне - що б у всіх відносинах, обидві сторони отримували тільки плюси. Якщо плюси однієї сторін є мінусами в іншої - ці відносини краще не продовжувати.

Фізична та моральна краса, а так же зрілість у всіх відносинах - це основа до всього вище сказаного.

Просмотров: 4471 | Размеры: 600x399px/45.3Kb
| Теги: фото девушек в белом белье, девушки в белом нижнем белье, красивые девушки фото | Добавил: ClubStyle
Смотреть и скачать в реальном размере и хорошем качестве(HQ,HD):
фото девушек в белом белье, девушки в белом нижнем белье, красивые девушки фото
могут только зарегистрированные пользователи
[ Регистрация | Вход ]