Мокрые майки » Мокрые майки

« Предыдущая  | 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60Следующая »


фото девушек домашнее без одежды, обнаженные женщи

фото девушек домашнее без одежды, обнаженные женщи скачать
By Ukraine 02.05.2011

фото девушек домашнее без одежды, обнаженные женщины с большой грудью, частное фото русских девушек

Що думають хлопці про дівчат

Загальновідомий факт, що просканувати голову людини на предмет наявних у ній думок неможливо. А якщо дуже хочеться? Ми напевно знаємо, як залізти в голову коханого хлопця!

Що він приховує

Складно собі уявити, але хлопчик може брехати, тому що не хоче тебе турбувати. Він бачить, як ти зашивається в універі, а по вихідних бігаєш на вечірки, та й віза ще не оформлена, щоб збулася твоя мрія про канікули в Греції ... Куди ще тут йому зі своїми переживаннями. І хлопцеві, звичайно, не зрозуміти, що його проблеми - це і твої проблеми. Що ж, постарайся пояснити йому таку просту річ. Небезпека полягає в тому, що, навіть якщо ти довго і вдумливо будеш пояснювати своєму принцу, як тобі важливо, щоб він ділився з тобою всім (і поганим, і хорошим-адже разом розібратися простіше), він може вирішити, що ти не говориш щиро , а виконуєш таким чином «борг ідеальної уважною дівчини». Що можна зробити:

Узаконьте День відвертості.
Нехай у цей день кожен ділиться з іншим тим, що накипіло, що турбує, хвилює, дратує. Влаштовуйте подібний «догану» хоча б раз на тиждень, і незабаром відвертість увійде в звичку по всіх днях, а не по визначеним.

Візьми ініціативу у свої руки.
Почни першої - розкажи йому таку свою таємницю, яка ніколи не повинна була досягти його вух (звичайно ж не варто розповідати про те, як минулого тижня ти випадково зустрілася і посиділа в кафе з його знайомим, - МЧ не оцінить). Попроси і його, в свою чергу, чимось поділитися. Якщо йому важко, почекай. Тиснути на хлопця в цьому випадку не варто. Він може або остаточно замкнутися в собі, або просто піти, вирішивши, що ти його не розумієш.

Пишіть листи.
Іноді буває дуже складно вимовити щось вголос, навіть перед близькою людиною. Тут вам на допомогу папір і ручка (або електронна пошта), з якими все виходить набагато легше. Запропонуй йому розповісти про те, що з ним відбувається, в письмовій формі. Можливо, саме так хлопець зможе відкритися і перед тобою, і перед собою.

Вчи мову жестів

Насправді те, що приховують від нас хлопчики, аж ніяк не зводиться до зрад чи проблем. Можна приховувати симпатію і відраза, зацікавленість і нудьгу. На тему мови жестів написано дуже багато книг і статей, але не тільки жести видадуть нам наміри МЧ.

Якщо хлопець розмовляє з тобою тихо, значить, він тобі довіряє.

Багато про що скаже і дихання: хлопець підлаштовується під твій ритм? Вітаємо, ти запала йому в душу.

Для того щоб визначити частоту дихання, потрібно прислухатися до швидкості його розмови. Швидка і плутана мова, часте дихання означають щиру зацікавленість і бажання сподобатися. А ось повільний і розмірений монолог, швидше за все, висловлює нудьгу.

Значення має також його поза: якщо хлопець мимоволі копіює твої жести - ти йому виразно небайдужа. Тільки відразу не тіште себе ілюзією, можливо, так він відзначає тебе не як дівчину, а як цікавого співрозмовника. Але ж і це вже половина успіху, правда?

А от якщо він при розмові намагається бути ближче і все більше до тебе присувається - тоді тільки перший варіант.

Ще цікава теорія «особистого простору». Інтимний простір людини в середньому становить 15-30 сантиметрів, ділове простір - 35 сантиметрів - 1 метр. Якщо хлопець допускає тебе в свою інтимну зону, то він вже потенційно твій. Якщо ні (наприклад, трохи відсувається, коли ти опиняєшся ближче), то тобі з ним ще працювати і працювати.

У тому випадку коли ви давно знайомі, можеш спробувати проаналізувати поведінку хлопця в цілому. Якщо МЧ щосили сміється над тим, що ніколи раніше йому смішним не здавалося, - значить, він чимось схвильований (не виключено, що саме тобою).

Ти точно йому подобаєшся, якщо помічаєш, що МЧ часто пильно дивиться на тебе, але варто тобі повернутися - відводить очі убік (у дівчат увагу не фокусна, як у чоловіків, а розсіяне, тому ми охоплюємо поглядом більше простору). Рішення в такому разі за тобою. Подобається? Тоді просто перехопив його погляд і посміхнися. Подібної грою поглядів він показує тобі, що ти йому подобаєшся, і чекає відповідного сигналу. Усмішка - той самий сигнал, який буде означати «продовжуй».

А в наступній статті ми поговоримо про різні хитрощі, що дозволяють дізнатися про що думають хлопці.

Просмотров: 3979 | Размеры: 447x630px/69.6Kb
| Теги: частное фото русских девушек, фото девушек домашнее без одежды, обнаженные женщины с большой грудью | Добавил: ClubStyle
Смотреть и скачать в реальном размере и хорошем качестве(HQ,HD):
фото девушек домашнее без одежды, обнаженные женщины с большой грудью, частное фото русских девушек
могут только зарегистрированные пользователи
[ Регистрация | Вход ]