Мокрые майки » Мокрые майки

« Предыдущая  | 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63Следующая »


українські голі дівчата, дівчата фото голи

українські голі дівчата, дівчата фото голи скачать
By Ukraine 02.05.2011
Вагітність коханої жінки - непросте випробування для будь-якого чоловіка. Протягом 9 місяців в панночці буянять гормони, і вона сама не має можливості з собою впоратися. А прогресивна наука схвалює, що бажає вагітна жінка, того хоче й немовля. Григорій Крамськой, фахівець з психології: "Трапляються ситуації, коли жінку заносить. Це епізод узаконеної шизофренії. В її тілі 2 мозку, 2 голови і вони одночасно мислять". Вагітність коханої жінки У даний період жінка нерідко думає про те, що чоловік більше її не любить! Вона адже в поганій формі, практично постійно вередує і абсолютно не дарує йому уваги! Отже, є всі причини його ревнувати! Врятувати становище можуть повсякденні щиросерді компліменти. Григорій Крамськой, психолог: "Її психіка в цей момент трохи розхитана і набагато краще не давати приводу. Також, це може підірвати стосунки на тривалі роки пізніше". Не треба контролювати поведінку вагітної жінки і говорити їй що їй є і коли їй спати. Повірте, вона дуже добре уявляє, що їй потрібно. Вагітність - не хвороба! Хоча ваша підтримка їй необхідна. До прикладу, у прибиранні квартири. Запам'ятайте, на тридцятому тижні вагітності жінка вирішує переробити всю квартиру. У неї пробуджується інстинкт гніздування. Не намагаєтеся поміняти свіжі шпалери на ще більш нові, своєчасно придбайте їй щось для рукоділля. І природно, в період вагітності дружини приділяйте уваги не тільки їй одній. Нехай ваш малюк ще не з'явився. Хоча він вже є! І не соромтеся - розмовляйте з ним. Нехай він розуміє, ви його любите, що ви його батько!
українські голі дівчата
Якщо дівчина задрот, давно не виходить на вулицю, тоді Вам потрібно: Частіше приділяти їй час, багато гуляти з нею. Але не набридати. Набридне їй гуляти з Вами, і знову on-line. чат, спілкування в інтернеті - люблять жінки Якщо вона сидить в соціальних мережах (а дівчата люблять посидіти Вконтакте) і Ви не можете нічого їй сказати: - Сфотографуйте з нею, нехай вона поставить фото на головну - Скажіть поставити статус, сімейний стан та інше на "є хлопець", "закохана". Щоб уникнути нових не дружніх знайомств. Вона сидить цілими днями в інтернеті! Не намагайтеся натякати, що вона задрот часто сидить за комп'ютером. Може їй просто цікаво? Може навіть скоро набридне. Телефонуйте їй частіше, розмовляйте - хоч деякий час вона буде відволікатися від ПК. Навіть якщо ви не любитель інтернету, а дівчина активно сидить в мережі: - Заведіть теж свою сторінку в соціальних мережах - Якщо дівчина ще й геймер, почніть грати з нею разом.
дівчата фото голи
У чому відмінність кращий дівчини від паровоза? Та ні в чому! Жіноче куріння взагалі явище мерзенне і неприємне. Дівчата палять через стресів, діпрессій, просто заспокоїтися. Також курять просто через звичку. А адже їм народжувати. Кого народять такі паровози? Недо-особистостей? Психів? Адже куріння так небезпечно, особливо для жіночого організму! Почніть з простої розмови. Ніколи не допомагає - але варто спробувати. Скажіть, це все шкідливо, паління вбиває, починаєш часто хворіти, виникають проблеми з диханням. Може усвідомлює, хоча .. Поставте ультиматум - або куріння, або Ви. Не варто відразу йти з дому і вичікувати, мовляв сама кине. Від стресу вона почне "диміти" ще більше. Зверніться до фахівців - адже ця шкідлива звичка. Але наврятлі це теж допоможе. Сигарети вже увійшли в її життя. Це як якась їжа - поїла (покурила) і заспокоїлася. Просто змиритися теж не варіант - але деякі чоловіки упокорюються з курінням дружини. Якщо хочете змиритися, то знайте - коли у Вас будуть діти, краще не дихати їм цим димом. Взагалі. Іноді при появі дитини жінка сама кидає палити. Вихід - дитина. Або фахівець. Або її сила волі. Ви сильно тут не учавствуете. Тільки допомагаєте кинути палити. Не варто сильно тиснути на неї з приводу куріння. Поважайте її вибір, говорите тактовно. Покажіть на крайній випадок легкі яка палить.
фото голі дівчата
Постарайтеся пояснити, що це шкодить їй самій - вночі травлення повинне "спати", а не переробляти їжу! Налякати страшними картинками товстушок, мовляв: "І ти такий скоро станеш .." Вона їсть ночами ... Не залишайте в холодильнику їжу - з'їдайте все за одну добу. Щоб вночі він був порожній, а завтра купите нові продукти. І знову вночі порожній. Іноді це входить у звичку, що вона не розуміючи просто встає і йде їсти. Вихід завжди є: Вона їсть ночами ... Хоча, якщо сказати що у неї з'явилися зайві кілограми, вона сама перестане ходити по ночах. Адже є ж у неї сила волі? Якщо все ж вона їсть ночами - виходьте з нею на пробіжку, активно займайтеся спортом. І вона кине їсти по ночах, тому що буде спати міцним сном. Буде просто втомлюватися.
голі дівчата дивитись картинки
Як привернути увагу вподобаної дівчини? Особам старше 15 років можна не читати. Спасибі. Дай їй знак що вона цікава тобі. Поговори з нею про що завгодно! Якщо ця школа - попроси її зробити

Просмотров: 18052 | Размеры: 466x700px/60.5Kb
| Теги: дівчата фото голи, українські голі дівчата | Добавил: ClubStyle
Смотреть и скачать в реальном размере и хорошем качестве(HQ,HD):
українські голі дівчата, дівчата фото голи
могут только зарегистрированные пользователи
[ Регистрация | Вход ]